de ani Fără Frică...

Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 14.11.1966

Permis conducere:  Cat.A,B, Data obtinerii:03.06.1985

Stagiu militar: da

obiectiv

Imi doresc sa reconstruesc in permanenta si sa atac noi provocari.

Salariu: 3.000,00 USD / luna

Tip job: Part time, Full time

Departament: Inginerie, Auto / Echipamente, Service / Reparatii, Personal calificat, Specialisti / Tehnicieni

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Manager / Executiv

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.01.1995 - 31.08.2011

Departament: service / reparatii

Titlu Job: sef serviciu ulterior şef birou i

Responsabilitati:

Activitate de coordonare şi conducere sector reparaţii auto. Activitate de planificare, raportare şi evidenţă. Diagnosticarea şi repararea tehnicii auto.
Arderea motoarelor cu ardere internă, U.P.Bucureşti, 1996
- Calitatea, fiabilitatea şi mentenabilitatea sistemelor tehnice, Facultatea de Electronică şi Telecomunicaţii, U.P.Bucureşti, 2000
- şcolarizare pentru utilizarea sistemului de diagnosticare Crypton CMT 1000 a autoturismelor echipate cu motoare m.a.s. şi m.a.c., 1997 ;
în perioada 2001 – 2003, am urmat cursuri de şcolarizare şi pregătire profesională la sediul următoarelor firme :
- S.C. AutoRom S.R.L., pentru autoturismele Jeep Grand Cherokee Limited şi Laredo ;
- S.C. AutoRom S.R.L., pentru autoturismele Mercedes Vito, Vario şi Sprinter ;
- Porsche România, pentru autoturismele VW Passat, Audi A4, A6 şi Volkswagen Transporter ;
- Registrul Auto Român, pentru testarea ca inspector R.A.R. pentru efectuarea de inspecţii tehnice periodice, vehicule din clasa I (mopede, motociclete) şi clasa a II-a ( autovehicule cu greutatea maximă sub 3,5 tone), 2002 ;

studii

Facultati:

2003 - 2003 Facultate / Colegiu: şcolarizare şi pregătire profesională la - Porsche România din Bucuresti. ptr autoturismele VW Passat, Audi A4, A6 şi Volkswagen Transporter ;
2002 - 2002 Facultate / Colegiu: cursuri de şcolarizare şi pregătire profesională la - S.C. AutoRom S.R.L., din Bucuresti. pentru autoturismele Jeep Grand Cherokee Limited şi Laredo, Mercedes Vito, Vario şi Sprinter ;
2002 - 2002 Facultate / Colegiu: testarea ca inspector R.A.R. pentru efectuarea de inspecţii tehnice periodice, vehicule din clasa I (mopede, motociclete) şi clasa a II-a ( autovehicule cu greutatea maximă sub 3,5 tone), la - Registrul Auto Român din Bucuresti.
2000 - 2000 Facultate / Colegiu: Facultatea de Electronică şi Telecomunicaţii la U.P.Bucureşti din Bucuresti. Calitatea, fiabilitatea şi mentenabilitatea sistemelor tehnice
1997 - 1997 Facultate / Colegiu: Facultatea de Electronică şi Telecomunicaţii, la U.P.Bucureşti din Bucuresti. şcolarizare pentru utilizarea sistemului de diagnosticare Crypton CMT 1000 a autoturismelor echipate cu motoare m.a.s. şi m.a.c.,
1996 - 1996 Facultate / Colegiu: Arderea motoarelor cu ardere internă la U.P.Bucureşti din Bucuresti.
1987 - 1993 Facultate / Colegiu: Masini Hidraulice si Pneumatice la Universitatea Politehnică Bucureşti, Facultatea de Inginerie Mecanică din Bucuresti.

Premii

Hobby-uri
fotbal, automobilism, calatorii, motociclism si ATV

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles