Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 22.10.1975

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:30.06.1995

Stagiu militar: nu

obiectiv

Lucru intr-o companie in continua dezvoltare, intr-un mediu de lucru dinamic. Munca intr-un domeniu de actualitate si de perspectiva , la un nivel corespunzator.

Salariu: nespecificat

Beneficii: Computer Telefon de serviciu Prime dupa realizari Eventual masina de serviciu pentru deplasari daca este cazul.

Tip job: Full time

Departament: Vanzari, Productie, Inginerie, Controlul calitatii, Management

Oras de lucru: Oradea

Nivel Cariera: Manager / Executiv

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.12.2000 - prezent

Departament: inginerie

Titlu Job: sef sectie confectii metalice

Responsabilitati:

mai 2001-mai2004
Sef punc de lucru cu urmatoarele atributii:
mai 2004-septembrie 2005
Sef birou aprovizionare desfacere
septembrie 2005- 2010
Reprezentant tehnic-comercial
2010-2014
Sef sectie productie confectii metalice
2014-2016
director tehnic
2016-prezent
Sef sectie confectii metalice

studii

Facultati:

1994 - 1999 Facultate: Mecanica fina la Facultatea de inginerie manageriala si tehnologica din Oradea.

Premii

Atestat in sisteme de management al calitatiisi sisteme de management de mediu SRENISO 9000/2001 SRENISO 9001/2001 si SRENISO 14001/1997

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

franceză(incepator,mediu,incepator)

spaniolă(incepator,incepator,incepator)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles