Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 14.08.1980

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:10.04.2000

Stagiu militar: nu

obiectiv

Obiectivul meu este acela de a participa si la realizarea altor tipuri de proiecte care sa ma provoace.

Salariu: 1.200,00 USD / luna

Beneficii: Telefon serviciu, autoturism serviciu, locuinta de serviciu(daca este cazul)

Tip job: Full time

Departament: Constructii / Instalatii

Oras de lucru: Bucuresti, Braila, Brasov, Constanta, Focsani, STRAINATATE

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: 30.10.2010

experienta profesionala

06.06.2005 - prezent

Departament: constructii / instalatii

Titlu Job: sef santier

Responsabilitati:

Asigurarea executiei prin atribuirea sarcinilor zilnice diferitelor echipe pe care le coordonam, asigurarea materialelor necesare , a fortei de munca si a utilajelor necesare pentru actiunile de zi cu zi , intocmirea documentelor de caliate pe faze de executie, intocmirea documentelor pentru contractele FIDIC

Realizari:

Principala realizare este Portul Turistic Mangalia, prin coordonarea echipelor si utilajelor ce au participat la acest proiect

studii

Facultati:

Liceul de Telecomunicatii Constanta/Universitatea Ovidius Constanta/Facultatea de Constructii - Constructii Hidrotehnice

Premii

Curs Microsoft Project, Curs Coordonator SSM

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(avansat,avansat,avansat)

italiană(incepator,incepator,avansat)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles