de ani Fără Frică...

Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 15.05.1975

obiectiv

- Satisfactia indeplinirii sarcinilor propuse; - Afirmare intr-un mediu competitional; - Performanta personala si institutionala.

Salariu: nespecificat

Beneficii: - posibilitatea formarii unei cariere; - facilitarea promavarii pe cale ierarhica

Tip job: Part time

Departament: Vanzari, Relatii publice, Office / Back-office / Secretariat, Marketing, Altele, Administrativ / Logistica, Transport / Distributie, Achizitii, Banci, Management

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.03.2004 - prezent

Departament: office / back-office / secretariat

Titlu Job: sef cabinet

Responsabilitati:

- informarea si consilierea atat a personalului academic, cat si a studentilor, privind: participarea la programe internationale în domeniul educatiei si formarii profesionale; initierea de proiecte pentru astfel de programe; promovarea programelor în cauza.
- diseminarea informatiilor privind calendarul actiunilor, apelurilor de propuneri la nivel national si European;
- stabilirea si dezvoltarea relatiilor cu universitati, întreprinderi sau organizatii din afara tarii prin acorduri de cooperare în domeniul educatiei si formarii profesionale;
- organizarea unor manifestari de tip seminar, conferinta, întalniri de lucru cu participare internationala;
- contactul cu Agentia de Burse si Credite în Strainatate (MENCS);
- evidenta si administrarea studentilor straini înscrisi în ASE.
acuratete in indeplinirea sarcinilor.

studii

Facultati:

2016 - 2016 Facultate / Colegiu: Competente lingvistice in limba engleza nivel B2/C1 la Prosper ASE Language Center din Bucuresti. Asociatia "Centrul de limba engleza pentru afaceri PROSPER-ASE Language Centre" este autorizata de
Ministerul Educatiei Nationale si este inclusa in sistemul national de educatie continua (OM no.2133 / 04.02.2000).
2013 - 2015 Masterat: Institutie de invatamant public superior la Academia de Studii Economice din Bucuresti din Bucuresti. Master „Comunicare în limba engleză pentru predare şi cercetare economică” (cursuri in limba engleza)
2010 - 2010 Masterat: Institutie de invatamant public superior la Academia de Studii Economice din Bucuresti din Bucuresti. Curs de specializare "Management universitar"
2007 - 2009 Masterat: Institutie de invatamant public superior la Academia de Studii Economice din Bucuresti din Bucuresti. Master „Managementul Public”
2002 - 2003 Masterat: Institutie de invatamant public superior la Academia de Studii Economice din Bucuresti din Bucuresti. Diplomă de Curs Postuniversitar „Managementul Afacerilor”
1994 - 2000 Facultate / Colegiu: Facultatea de Management Marketing în Afaceri Economice la Universitatea „Constantin Brâncoveanu” din Pitesti. Licenţiat în economie, diploma obtinuta la Academia de Studii Economice din Bucuresti.
1989 - 1993 Liceu: profil informatică la Liceul „Mircea Eliade” din Bucuresti. DIPLOMA DE BACALAUREAT SI ATESTAT DE ANALIST PROGRAMATOR AJUTOR

Premii

Proiecte
May 2014 - Nov 2015: Feminis – Sa progresam impreuna! POSDRU/144/6.3/S/130725 - Cod SMIS 51463
Functia de Specialist Tehnic Implementare

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(avansat,mediu,avansat)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles