Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 05.07.1991

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:14.01.2013

Stagiu militar: nu

obiectiv

Sunt comunicativ, flexibil, onest, rezistent la stres. Consider atuurile mele gândirea sistemică, orientată spre rezultate, bune abilități de management. Încărc echipa cu pozitiv și cu energia mea. Capacitate mare de lucru, capacitate de a identifica riscuri, capacitate de a lucra în modul multitasking, calități de leadership, capacitate de a lucra în echipă, abilități organizaționale și manageriale, rezistență la stres, ambițiozitate în stabilirea obiectivelor. Hobby-uri:sculptura si pescuitul! Căsătorit! Experiența totală de muncă în specialitate este de peste 9 ani. Calități personale: comunicativ,rezistent la stres. Interesat de educație continuă. Auto-motivație ridicată.

Salariu: 2.400,00 USD / luna

Tip job: Part time, Full time

Departament: Asigurari, Vanzari, Resurse umane / Psihologie, Agricultura, Turism / Hotel staff, Productie, Achizitii, Relatii clienti / Call center, Prelucrarea lemnului / PVC, Controlul calitatii

Oras de lucru: Roman, Piatra Neamt, Targu Neamt

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani), Senior-Level (> 5 ani)

Disponibil: 25.10.2012

experienta profesionala

01.07.2013 - prezent

Departament: controlul calitatii

Titlu Job: sef statie uscare si conditionare cereale

Responsabilitati:

Principalele activităţi şi responsabilităţi:

1.Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa
2.Introduce marfa in sotc, in baza documentelor de intrare si inregistreaza ,prelucreaza si pastreaza informatiile referitoare la situatea stocurilor.
3.Asigura miscarea stocurilor.
4.Expediaza marfa catre clienti si asigura necesarul de acte folosite pentru transport.
5.Intocmirea documentelor : - Bon de cantar
- Bon fiscal
- Aviz de expeditie
- Formular de expeditie transport
6.Dirijarea transporturilor catre departamentul corespunzator in functie de incarcatura
Stabilirea indicilor de calitate a cerealelor, monitorizarea activitatii de vanzare si achizitionare de cereale a firmei !Intretinerea mecanica a silozurilor si a tuturor componentelor mecanice !Am condus echipe si am gestionat foarte multe situatii neprevazute, am facut fata presiunii si a nenumaratelor ore suplimentare, am reusit sa ma dezvolt profesional!M-am ocup de sarcini de ultim moment, am rezolvat problemele urgente, cât şi delegat alte responsabilităţi subalternilor.

studii

Facultati:

2015 - prezent Liceu / Școală profesională: Tehnician Procesare Text -Imagine la Colegiu Tehnic Gheorghe Cartianu din Piatra Neamt.

Premii

Calificari
Jul 2010: Operator Procesare Text-Imagine

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles