Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 06.12.1987

obiectiv

Sa dezvolt o cariera , sa activez intr-un mediu profesional si educational care sa ma ajute sa imi largesc orizontul cunoasterii, sa pun in practica toate aceste abilitati intr-un mod util atat pentru mine cat si pentru ceilalti, si sa dobandesc mai multe cunostinte prin prisma activitatilor pe care le voi intreprinde.

Beneficii: bonuri de masa asigurare medicala

Tip job: Full time

Departament: Asigurari, Resurse umane / Psihologie, Relatii publice, Marketing, Altele, Publicitate, Grafica / Webdesign / DTP, ONG / Voluntariat, Telecomunicatii, Cercetare - dezvoltare

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

24.04.2008 - prezent

Departament: relatii clienti / call center

Titlu Job: retention and loyalty assistant

Responsabilitati:

promovarea si vanzarea serviciilor Orange
gestionarea solicitarilor de reziliere venite din partea clientilor
retinerea clientilor cu oferte speciale
operarea de modificari in contul clientilor

Realizari:

- faptul ca am reusit sa ating targetul in fiecare luna

studii

Activitati extracurriculare

Abilitati exceptionale de comunicare atat scrisa cat si orala, spirit de echipa, calitati dobandite prin participarea la olimpiada internationala de Limba si Literatura romana si la proiectul international al organizatiei „Youth in Action” desfasurat in Macedonia, unde am lucrat in echipa
Sunt o persoana foarte sociabila, activa, perseverenta, careia ii plac provocarile, posed o mare capacitate de a analiza si de a organiza,sunt o fire tenace, responsabila

Premii

2009- internship in departamentul de Relatii Publice al companiei Orange Romania S.A.
2008 -participare la proiectul international „Vevcani, centuries of tradition” al organizatiei „Youth in Action”, in Macedonia
2006-2007- colaborare cu ziarul Academia Catavencu, unde am realizat in calitate de redactor, suplimentul Academia de gashca a Colegiului National „Mihai Eminescu”, Buzau
-am obtinut atestatul de competenta profesionala la limba si literatura engleza
- colaborare cu ziarul Academia Catavencu, unde am publicat un articol
- participare la Concursul National de Limba si Literatura Romana „Mihai Eminescu”, etapa nationala, unde am obtinut Premiul al-III-lea si premiul special pentru originalitate
2005-2006- participare la Concursul National de Limba si Literatura Romana „Mihai Eminescu”, etapa nationala, unde am obtinut Premiul I
-participare la Concursul Judetean „Vasile Voiculescu”, unde am obtinut Premiul I
- participare la etapa internationala a Concursulu National de Limba si Literatura Romana „Mihai Eminescu” , unde am obtinut mentiune si premiul special
2004-2005-participare la Concursul National „Mihai Eminescu”, etapa nationala, unde am obtinut Premiul al-III-lea si premiul special
2003-2004- participare la Concursul National „Mihai Eminescu”, unde am obtinut mentiune

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(avansat,avansat,avansat)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles