Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 16.06.1966

Permis conducere:  Cat.B,

Stagiu militar: da

obiectiv

Despre mine cam asa: sunt o persoana de incredere, harnic si muncitor, onest si integru, organizat, minutios si atent la detalii, intr o echipa buna foarte eficient, curios si dornic de cunoastere ,de a invata lucruri noi , adaptabil (am lucrat in mai multe domenii), obiectiv si realist si nu in ultimul rand, cu un bun simt al umorului.

Salariu: 1.900,00 USD / luna

Tip job: Full time

Departament: Vanzari, Constructii / Instalatii, Administrativ / Logistica, Internet / e-Commerce, Protectia mediului, Controlul calitatii, Auto / Echipamente, Service / Reparatii, Naval / Aeronautic, Specialisti / Tehnicieni

Oras de lucru: Turda, Campia Turzii

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.03.2016 - prezent

Departament: vanzari

Titlu Job: responsabil vanzari si mentenanta

Responsabilitati:

Consiliere clienti,comenzi catre furnizori, receptionare marfa faptic si scriptic, facturare, incasare, livrare. Inventare, relatia cu banca si furnizorii. Reparatii si intretinere ocazionale in firma

studii

Facultati:

1985 - 1991 Facultate: Mecanica la Institutul Politehnic din Cluj Napoca.

Premii

Calificari
Jul 1985: Incepand cu anul 1985 am lucrat ca electromecanic de mentenanta 11 ani la Abator Cluj si Frigorifer Cluj

Hobby-uri
citit, pescuit, ciclism

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles