Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 29.05.1977

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:14.04.2006

obiectiv

Sunt casatorita,am 2 copii si locuiesc in Campulung.

Salariu: nespecificat

Oras de lucru: Campulung Muscel

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.11.2019 - prezent

Departament: productie

Titlu Job: responsabil atelier productie

Responsabilitati:

Particip la sedintele zilnice legate de productia din ziua anterioara,monitorizez scrapul si analizez problemele pentru diminuarea lui ,monitorizez KPY-urile si intocmesc actiuni corective,raspund de elaborarea si realizarea programului de productie,precum si de urmarirea performantei productiei. Ma asigur de implementarea standardelor si a procedurilor de catre echipa si urmaresc performanta acestora.
Abilitati dobandite la locul de munca:

01.06.2015 - 31.10.2019

Titlu Job: production planner

Asigur construirea planului zilnic de producție în funcție de necesitățile materialelor, echipamentelor și al operatorilor existenți.
Anunț șefii echipelor să lucreze în conformitate cu planul de logistică.
Anunț managerul de producție despre toate problemele.
Verific la prima ora a zilei următoare cantitățile produse de celelalte schimburi,
Păstrez legătura cu toate departamentele firmei logistică, calitate, inginerie, resurse umane. Verific la sfârșitul lunii pontajele și le transmit la resursele umane.
Din 2014-2015 am lucrat ca operator la Automotive Complet Sistems.
Din 2002-2010 am fost lucrator comercial si apoi gestionar la Naomi Vidal 2001 SRL.

studii

Facultati:

1991 - 1995 Liceu / Școală profesională: ELECTROTEHNICA la LIC. INDUSTRIAL NR.1 din CAMPULUNG. Cursuri de contabilitate primara si operator calculator.
1991 - 1995 Liceu / Școală profesională: la din Campulung.

Premii

CURSUL DE OPERATOR CALCULATOR
CURSUL DE CONTABILLITATE

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles