Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 21.01.1990

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:03.10.2008

obiectiv

As dori sa dobandesc experienta in domeniile care imi plac.

Salariu: 100,00 USD / luna

Beneficii: Venit material minim

Tip job: Part time, Full time, Proiect / Sezonier

Departament: Relatii publice, Marketing, Publicitate, Grafica / Webdesign / DTP, Internet / e-Commerce, IT Software, IT Hardware

Oras de lucru: Timisoara

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: 20.08.2009

experienta profesionala

15.10.2008 - prezent

Departament: relatii publice

Titlu Job: responsabil pr

Responsabilitati:

Am fost delegata sa promovez fiecare eveniment al Ligii AC, sa relationez cu mass-media, sa ma ocup de realizarea si trimiterea comunicatelor de presa si articolelor, sa realizez intalniri cu oamenii de contact a mass-mediei si sa monitorizez toate formele de mediatizare a informatiilor referitoare la actiunile organizatiei din care fac parte si, implicit a ANOSR-ului (Alianta Nationala a Organizatiillor Studentesti din Romania), Liga AC fiind membra fondatoare a acesteia.

Realizari:

Am "imprastiat" informatii referitoare la evenimentele organizate de Liga AC si ANOSR. Astfel, a crescut considerabil numarul site-urilor, ziarelor ce contineau astfel de articole. De asemenea, am raspuns unui interviu realizat de Radio 21, referitor la concursul IT Engineering Contest (ITEC), proiect realizat de Liga AC si sustinut de ANOSR.

studii

Activitati extracurriculare

Spirit organizatoric foarte bun - am organizat diferite evenimente inca din perioada gimnaziala, atat la nivel de clasa, scoala/liceu, organizatie;
Spirit de echipa - am participat la multe proiecte in echipa, atat in cadrul scolii, cat si in cadrul activitatiilor extrascolare;
Sunt membru fondator in cadrul parteneriatului international ,,Uniti prin religia iubirii" intre Liceul teoretic ,,Traian Lalescu" si parohia ,,Santa Maria" din Pesaro, Italia si am participat la intruniri cu tineri din Romania, Italia si Anglia la Centrul Agora din Pesaro, Italia;
Am participat la intruniri cu tinerii la nivel national pe diferite teme organizat de Episcopia Caransebesului;
Am facut parte din corul Scolii generale nr. 2 Resita - 4 ani si din corul ,,ISON" al Liceului teoretic ,,Traian Lalescu" Resita - 4 ani;
Am practicat 4 ani dansuri de societate si sportive in cadrul clubului Real Dance din Resita (am participat si la concursuri pana in finala);
Am fost redactor la revista ,,Amalgam" a Liceului teoretic ,,Traian Lalescu" Resita;
Am facut parte din echipa de handball a scolii si liceului;
Am ocupat postul de vanzator la un magazin cu articole de imbracaminte pe timp de vara, 6 ani consecutiv;

Premii

Atestat informatica, Curs de dansuri standard si sportiv, Participant in cadrul proiectului ,,Next Junior" organizat de ANOSR, Participant la un training legat de ,,Arhitectura aplicatiilor web" organizat de Microsoft, Participant la concursul ,,Kanguroo", olimpiade de matematica, limba engleza si limba si literatura romana - faza regionala

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(avansat,mediu,avansat)

germană(incepator,incepator,incepator)

spaniolă(incepator,mediu,incepator)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles