Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Daca sunteti firma si doriti sa contactati candidatul de mai jos, trimiteti-ne aceasta cerere la [email protected], alaturi de linkul catre aceasta pagina.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 24.04.1988

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:08.08.2007

Stagiu militar: nu

obiectiv

Sa imi imbunatatesc permanent cunostiintele si abilitatile pentru a putea contribui mai eficient la obiectivele companiei prin intermediul spiritului de echipa si al initiativei personale.

Salariu: 4.000,00 USD / luna

Tip job: Full time

Departament: Vanzari, Telecomunicatii

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Senior-Level (> 5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.10.2013 - 30.11.2019

Departament: vanzari

Titlu Job: reprezentant vanzari

Responsabilitati:

- Aplicarea politicii şi strategiei de vânzări a companiei pentru zona alocata (Bucuresti);
- Indeplinirea target-ului de vânzări trimestrial;
- Stabilirea routing-ului pentru atingerea obiectivelor de vanzari trimestriale;
- Mentinerea legaturilor cu clientii din zona alocata, asigurand interfata dintre companie si acestia;
- Preluarea comenzilor si acordarea discount-urilor sau altor facilitati respectand politica firmei;
- Incasarea si emiterea de facturi fiscale/bonuri utilizand aplicatiile si procedurile in vigoare;
- Evidentierea avantajelor ofertelor comerciale curente;
- Aplicarea instrumentelor de mercantizare la punctele de vanzare;
- Dezvoltarea de noi oportunităţi de vânzare în cadrul zonei alocate;
- Monitorizarea concurentei.

01.08.2008 - 30.09.2013

- Promovarea si comercializarea serviciilor si produselor companiei la cele mai inalte standarde in zona alocata (jud. Constanta);
- Ajutarea clientilor de a lua decizii;
- Preluarea comenzilor si acordarea discount-urilor;
- Intocmirea documentelor si numerarului in vederea depunerilor la banca;
- Procesarea si verificarea corecta a documentatiei in raport cu cererile clientilor;
- Furnizarea de solutii la reclamatiile clientilor prin identificarea cauzelor;
- Mentinerea unei inalte acurateti in indeplinirea sarcinilor si responsabilitatilor;

studii

Facultati:

2012 - 2015 Facultate: Economia comertului, turismului si a serviciilor la Universitatea Ovidius, Management si administrarea afacerilor din Constanta.

Premii

Traininguri
Mar 2012 - Mar 2012: "Relatii exceptionale cu clienti"

Sep 2010 - Sep 2010: "Consultanta pentru vanzari de succes"

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles