Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 15.08.1987

obiectiv

Beneficii: program flexibil, bonuri de masa,

Tip job: Full time

Departament: Relatii publice, Marketing, Grafica / Webdesign / DTP, Educatie / Training / Arte, Administrativ / Logistica, Paza si protectie / Militar, ONG / Voluntariat, Functii publice, Internet / e-Commerce, Audit / Consultanta

Oras de lucru: Bucuresti, Bacau

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

04.05.2010 - prezent

Departament: administrativ / logistica

Titlu Job: receptionera

Responsabilitati:

preluarea convorbirilor telefonice si redirectionarea lor

-Utilizarea echipamentelor de birou:fax, copiator,
-primirea , sortarea si distribuirea corespondentei
- intampinarea vizitatorilor
- inregistrarea facturilor
-rezolvarea reclamatilor atunci cand persoana autorizata nu este disponibila,

- asigurarea suportului logistic pentru toate departamentele
- realizarea de trainingului de on bording pentru persoanele noi pe postul de receptionera

studii

Facultati:

2002-2006 Colegiul National Unirea, sectia stiinte sociale
2006- 2009 Universitatea Babes-Bolyai, Facultatea de Stiinte Politice,Administrative Si Ale Comunicarii, sectia Stiinte Politice
2009- 2011, Universitatea Bucuresti, Facultatea de Sociologie, Master: Studii de Securitate

Premii

Proiecte organizate:

17 iunie 2010 Asociatia RoLeader , Presedinte Vasile Paun
Training: Esti Lider Autentic
Responsabilitati: Realizarea si implementarea strategiei de promovare a proiectului, identificarea locatiei, asigurarea logisticei necesare unei bune desfasurarii a evenimentului
8-9
ianuarie 2010 Programul de Particpare Politica a Rromilor
Al doilea training regional “ Elemente de baza pentru un parteneriat de succes
Organizator: National Democratic Institute
23- 30
noiembrie 2009 Modul " Elemente de educatie non-formala /
Scriere de cereri de finantare in context Tineret in Actiune"
Organizat: Ministerul Tineretului si Sportului

1-7 decembrie Training „Femeia Manager”
2007 Programul National Multianual pentru Dezvoltarea Culturii
Antreprenoriale in Randul Femeii Manager din Sectorul IMM

Octombrie 2007 Curs- English Business Upper-Intermediate
Ianuarie 2008 Centrul de limbi străine Lingua
Universitatea “Babeş-Bolyai” Cluj-Napoca

16 mai 2009 Certificat de Competenta Lingvistica in
Limba Engleza
Centrul de limbi straine Alpha
Universitatea “Babes-Bolyai”, Cluj-Napoca

PARTICIPĂRI:

6-17 iulie Stagiu de practica la sediul Guvernul
2009 Agentia pentru Strategii Guvernamentale

12-17 martie Simulare de Parlament European, Cluj-Napoca
2009 Organizat de : SSE, Cluj-Napoca

01 -05 noiembrie: Simulare de Parlament European, Cracovia
2008 Organizat de : AEGEE, Cracovia

27-29 februarie Simulare ONU, Paris
2008 Organizat de: Sciences Po, Bulevardul Saint-Germain, nr 215
Comitetul Inter-guvernamental pentru Schimbări Climatice

5 august-5 septembrie Stagiu de Practica in cadrul Ministerului Afacerilor Externe
2008 Departamentul: Diplomatie Publica

Mai 2005 Olimpiada Nationala Istorie
Mai 2003 Olimpiada Naţională Istorie
Mai 2002 Olimpiada Nationala Istorie

16 aprilie- 10 mai Clubul Studentilor Liberali
2008 Proiect: Proiecte de Campanie
Responsabilităţi: redactarea proiectului şi implementare

Premii:
2006 Premiul de Excelenta acordat de Colegiul National Unirea

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(avansat,avansat,avansat)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles