Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 14.04.1991

obiectiv

DEPASIREA PERFORMANTELOR

Salariu: nespecificat

Beneficii: Incredere si sansa de a munci.

Tip job: Full time

Oras de lucru: Resita

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.11.2016 - prezent

Departament: vanzari

Titlu Job: reprezentant vanzari

Responsabilitati:

IDENTIFICAREA CORECTA A CERERII CLIENTULUI
FURNIZAREA DE INFORMATII DESPRE PRODUSELE SI SERVICIILE COMPANIEI
INTAMPINAREA CLIENTILOR SI PREZENTAREA CORECTA A PRODUSELOR SI SERVICIILOR OFERITE DE COMPANIE

01.09.2012 - 31.01.2013

Titlu Job: lucrator comercial

Preocupare pentru ordine si calitate
Munca in echipa si cooperarea
Orientare catre servicii de calitate oferite clientilor

studii

Facultati:

2016 - prezent Masterat: Administratie Publica Europeana la Universitatea Efimie Murgu din Resita.

Premii

Premii si Distinctii
Oct 2013: Organizatie non-cuvernamentala Rotary Resita

Voluntariat
Sep 2012: Liga Studentilor " Eftimie Murgu "
Desfasurare de activitati umaniste, membru in senatul Universitatii din Resita
Calificari
Sep 2011: Operator introducere date

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20