Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 24.09.1988

obiectiv

Obtinerea unei pozitii in cadrul echipei de management.

Salariu: 4.000,00 USD / luna

Beneficii: Tichete de masa, posibilitate de avansare, training-uri.

Tip job: Full time

Departament: Resurse umane / Psihologie, Relatii publice, Marketing, Publicitate, Educatie / Training / Arte, ONG / Voluntariat, Functii publice, Turism / Hotel staff, Management, Jurnalism / Editorial

Oras de lucru: Timisoara

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.12.2010 - prezent

Departament: turism / hotel staff

Titlu Job: receptioner

Responsabilitati:

Postul de receptioner presupune confirmarea si notificarea solicitarilor de cazare, mentinerea legaturii cu agetiile tour -operatoare si detailiste, intocmirea si facilitarea incheierii contractelor de colaborare,realizarea ofertelor de preturi si servicii, preluarea de apeluri telefonice, activitati de secretariat, intretinerea unor relatii cordiale si profesionale cu clientii,rezolvarea problemelor si a sesizarilor clientilor.

Realizari:

Indeplinirea cu eficienta si eficacitate a sarcilor cuvenite astfel incat am participat la cresterea numarului de clienti de la nivel national si international si implicit la majorarea nivelului incasarilor.
Stabilirea unor relatii profesionale cu superiorii ierarhici si a unor relatii cordiale cu colegii de breasla, dobandirea experientei in tratarea persoanelor si problemelor fortuite din cadrul activitatii prestate.

studii

Activitati extracurriculare

Abilitate excelente de comunicare si interrelationare, capacitate de solutionare rapida a provocarilor, dorinta de perfectionare profesionala.

Premii

Octombrie 2012
Participare curs Expert evaluator intreprinderi.

August 2012
Participare curs Manager de proiect.

Mai 2012
Diploma de participare la organizarea celui de-al 9-le Congres Mondial al Asociatiei Internationale de Stiinte Regionale, intitulat "Changing Spatial Patterns in a Globalising World”, sustinut in Timisoara prin colaborarea Facultatii de Economie si Administrare a Afacerilor si Asociatia Romana de Stiinte regionale.

Martie 2012
Participarea la cel mai important eveniment de business al Regiunii de Vest, Timisoara Business Days.

Ianuarie - Iunie 2008
Diploma de participare la proiectul international de limbi moderne aplicate "Sister Classes", organizat de departamentul de Limbi moderne aplicate al Universitatii de Vest, Timisoara.

Mai 2007
Atestat de competente profesionale- Limba Engleza, traducere si interpretare, Liceul National Radu Greceanu, Slatina.

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(avansat,avansat,avansat)

franceză(avansat,mediu,avansat)

spaniolă(mediu,mediu,avansat)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles