Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 05.12.1984

obiectiv

Obiectiv : Să ghidez omul să-şi găsească propria lui soluţie, lucrînd cu convingerile şi atitudinile lui. Abordarea mea : Fiecare om are în el capacitatea de a-şi atinge potenţialul maxim şi puterea de a deveni congruent cu el însuşi.

Salariu: nespecificat

Beneficii: bonuri de masa/transport gratuit

Tip job: Full time

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.09.2008 - prezent

Departament: resurse umane / psihologie

Titlu Job: psiholog clinician practicant autonom

Responsabilitati:

Psiholog Clinician Autonom la Complexul de Servicii Comunitare pe Centrul de Recuparare de Zi si cu atributii pe Centrul Maternal.
Realizeaz fişa de evaluare psihologică de evaluare a beneficiarilor;
întocmesc documentaţia necesară pentru evaluările primare ale tututor beneficiarilor intraţi în programele de recuperare; realizez programul de interventie specifică şi fişa de reevalaure pentru fiecare beneficiar; acord beneficiarilor intervenţie/terapie psihologică; ofer consiliere psihologică beneficiarilor şi familiilor acestora. Supervizez activitatea personalului de specialitate: educator, logoped.
Particip la intocmirea anchetelor psihosociale.

Cabinet individual de psihologie -2013- prezent (realizez terapie ABA, raport de velauare psihologica pentru comisia de incadrare in grad de handicap copii si adulti, consiliere psihologica).

studii

Facultati:

2015 - prezent Masterat: Psihodiagnoza cognitiva si consiliere psihologica la Universitatea Ecologica din Bucuresti. 2012-2013- Supervizare profesionala psihologie clinica
2012- Curs -Tehnici cognitiv comportamentale - Terapie ABA
2008 - 2010 Masterat: Consiliere Psihologică şi Educaţională la Universitatea Spiru Haret Bucuresti din Bucuresti.

Premii

Calificari
Jul 2014: Psiholog Practicant Autonom Colegiul Psihologilor din Romania

Conferinte
Dec 2013: CONFERINTA ABA

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20