Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 24.01.1997

Permis conducere:  Cat.

Stagiu militar: da

obiectiv

Sunt student la Facultatea de Inginerie a Instalațiilor din cadrul Universității Tehnice de Constructii Bucuresti

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time, Practică / Voluntariat, Proiect / Sezonier

Departament: Constructii / Instalatii, Inginerie

Oras de lucru: Bucuresti, Ploiesti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.07.2019 - 31.10.2019

Departament: constructii / instalatii

Titlu Job: proiectant instalatii hvac

Responsabilitati:

-Realizarea proiectelor de instalații HVAC de tip rezidentiale, comerciale, office si industriale la fazele SF, DTAC, PTh, DE;
-Urmărirea execuției pe șantier, în conformitate cu proiectul realizat;
-Participarea la ședințe de coordonare a proiectelor împreună cu echipa.

studii

Facultati:

2020 - prezent Masterat: Eficienta Energetică a Instalațiilor din Clădiri la Facultatea de Inginerie a Instalațiilor din Bucuresti.
2016 - 2020 Facultate: Instalatii pentru Constructii la Facultatea de Inginerie a Instalatiilor din Bucuresti. Instalații de incalzire;
Instalații de ventilare si climatizare;
Instalații electrice;
Instalații de alimentare cu gaze naturale;
Înstalatii de automatizare;
Instalații sanitare.
2012 - 2016 Colegiu / Studii postliceale: Constructii, Instalații și lucrări publice la Colegiul Tehnic Toma N. Socolescu din Ploiesti. Documentatia tehnico-economica;
Desen tehnic pentru constructii, instalații și lucrări publice;
Materiale de constructii si instalatii;
Elemente de constructii, instalații și lucrări publice;
Măsurători in constructii si instalații;
Proiectare in constructii, instalații și lucrări publice;
Proiectare CAD pentru constructii.

Premii

Proiecte
Oct 2019 - Jul 2020: Instalație HVAC pentru o clădire cu destinația scoala generală - Proiect diploma
În cadrul proiectului a fost realizată o instalație HVAC a unei școli generale folosind Standardele SR 1907/2014, SR 6648/2014, normativul I5/2010 si programul de proiectare asistată AutoCAD.
Voluntariat
May 2016 - May 2016: MeasterPeace Romania
Am participat la Marșul Păcii din Ploiești in data de 13/05/2016, care s-a desfășurat pe Bulevardul Independenței din Ploiești si in cadrul Bibliotecii Județene "N. Iorga" din Ploiești susținut de Asociația MeasterPeace Ro in colaborare cu MeasterPeace Internațional si Heavenly Culture World Peace Restoration of Light.
Certificari
May 2016 - May 2016: Certificat de calificare" Tehnician Desenator pentru Constructii si Instalatii "
Documentația tehnico-economica .
Desen tehnic pentru Constructii, Instalații și lucrări publice.
Materiale de Constructii si Instalatii .
Elemente de Constructii, Instalații și lucrări publice.
Măsurători in Construcții si Instalatii.
Proiectare in Construcții, Instalații și lucrări publice.

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles