Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 31.12.1987

Stagiu militar: nu

obiectiv

Imi doresc o cariera de care sa fiu mandru.

Salariu: 2.000,00 USD / luna

Nivel Cariera: Manager / Executiv

Disponibil: 13.05.2009

experienta profesionala

01.08.2016 - 31.08.2017

Departament: prelucrarea lemnului / pvc

Titlu Job: proiectant

01.07.2008 - 31.05.2009

Departament: vanzari

Titlu Job: lucrator comergial

Responsabilitati:

studii

Facultati:

2016 - prezent Masterat: Management in Alimentatie Publica si Agroturism la USAMV din Bucuresti. Admis locul 3/47
2016 - 2016 Indisponibil: Antreprenoriat la SC LibroEvents SRL din Bucuresti. Atestat/ Cursuri perfectionare
Media: 9,95
2012 - 2016 Facultate / Colegiu: Inginerie si Management in Alimentatie Publica si Agroturism la USAMV din Bucuresti. Medie licenta: 9,90
Domeniul Management
2006 - 2010 Facultate / Colegiu: Arhitectura la Arhitectura din Bucuresti. Neterminata/ Fara licenta
2002 - 2006 Indisponibil: Desenator tehnic pentru arhitectura / inginer proiectant la Colegiul National de Arte - Regina Maria din Constanta. Atestat - media 9,75
2002 - 2006 Liceu: Arhitectura la Colegiul National de Arte - Regina Maria din Constanta.

Activitati extracurriculare

cunostinte de contabilitate primara - casa de marcat

Premii

Certificari
Aug 2002 - Aug 2006: Desenator tehnic pentru arhitectura / Inginer proiectant

Aug 2002 - Aug 2006: Atestat Antreprenoriat

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(avansat,avansat,avansat)

franceză(incepator,incepator,incepator)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles