Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 28.11.1994

obiectiv

Salariu: 2.500,00 USD / luna

Tip job: Full time, Proiect / Sezonier

Departament: IT Software

Oras de lucru: Cluj-Napoca

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: 01.10.2016

experienta profesionala

01.05.2015 - prezent

Departament: it software

Titlu Job: programmer

Responsabilitati:

-întreținerea bazei de date a companiei (SQL Management Studio 2013)
-migrarea datelor, implementarea și ulterior administrarea sistemului ERP și customizarea acestuia (LN 9.0, programare în BECS)
-elaborarea, proiectarea și menținerea unor programe / softuri necesare unei funcționări bune și eficiente a companiei (Visual FoxPro 9, Microsoft Visual Studio 2013)
-întreținerea websiteului companiei​
-Programarea unei aplicatii de decontare live a operatiilor în secție, proiect dezvoltat în C#, Visual Studio 2013 (colaborare cu ITC)

studii

Facultati:

2013 - prezent Facultate: Informatica la Universitatea Babes-Bolyai din Cluj Napoca. -conceptele OOP, aplicate în C++, Python, Java​​
-C#, ADO.NET
-gestionarea bazelor de date (SQL)
-programare logică și funcțională (Prolog,Lisp)
-sisteme de operare: programare concurentă, distribuită și paralelă în C, pentru gama Ubuntu. Programare în Shell.
-programare în limbaj de asamblare
-programare Web: HTML, CSS, PHP, JavaScript
-Experiență cu: SQL Server 2008, MS Visual Studio(versiunea 2008 si 2010), platforma Eclipse (Python, C si C++)​
2009 - 2013 Liceu / Școală profesională: Informatica la Colegiul Național David Prodan din Cugir.

Premii

Proiecte
Jul 2012 - Aug 2012: West Summer University
Școala de vară organizată de Universitatea de Vest din Timișoara, unde am urmat cursurile facultății de Informatică.
Jun 2011 - Aug 2011: Despre tine, pentru viitorul tău
Un proiect pe echipe, principala activitate a acestuia fiind consilierea și orientarea profesională având ca suport portalul de internet pentru firmele de exercițiu​. Am participat atât la etapa regională cât și la cea națională.
Voluntariat
Oct 2010 - Oct 2010: Let's do it, Romania

Oct 2009 - May 2013: Revista Metamorfoze
Am fost redactor din octombrie 2009 până în octombrie 2010, iar între octombrie 2010 și mai 2013 am fost redactor șef adjunct în cadrul revistei ”Metamorfoze”

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles