Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 03.05.1976

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:08.02.2005

obiectiv

SA GASESC O SLUJBA DINAMICA, SA MA PROVOACE SI IN CARE SA POT SA PROMOVEZ

Salariu: 1.000,00 USD / luna

Tip job: Full time

Departament: Educatie / Training / Arte

Oras de lucru: Cluj-Napoca

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.09.2004 - prezent

Departament: educatie / training / arte

Titlu Job: profesor matematica

Responsabilitati:

Profesor titular de matematică, dirigintă,
Responsabil comisiei diriginților la nivelul clasei la care sunt dirigintă;
Responsabila Comisiede evaluare si Asigurarea Calitatii in Invatamant
Responsabil cu stabilirea orarului elevilor si profesorilor
Membru în comitetul de conducere al sindicatului :”Spiru Haret” la nivel de școală

Realizari:

Am organizat pentru prima dată la noi în școală, în anul 2001, concursul de logică matematică "Cangurul" (concurs organizat la nivel internațional, iar la noi în țară este organizat de editura"Sigma") de atunci sunt responsabilă cu organizarea acestui concurs
Am organizat pentru prima dată la noi în școală, în anul 2008 până în prezent, concursul de cultura generală, “Media Kinder” , concurs national;
Am participat ca secretar în comisiile de evaluare la examenele de "Testare Nationala" și "Bacalaureat" începând din anul 2002

Coordonator si organizator al concursului “LuminaMath” în zona Târnăveni, anul 2010

studii

Activitati extracurriculare

Permis conducere: Cat.B, Data obținerii: 08.02.2005

Premii

Curs de “Formare și Dezvoltare Profesională prin Activități de Mentorat”

Seminar de ANALIZĂ TEHNICĂ -Metode clasice de analiză tehnică

Curs de inițiere n “Tranzacționarea instrumentelor derivate”

Curs “EDUCAȚIE PENTRU CALITATE – ASIGURAREA CALITĂȚII N NVĂȚĂMNT“

Curs postuniversitar de “FORMARE DE FORMATORI PENTRU INTEGRAREA N UNIUNEA EUROPEANĂ” Universitatea “Petru Maior” Trgu-Mureş

Curs postuniversitar de “INFORMATICĂ APLICATĂ ȘI PROGRAMARE” Universitatea Tehnică Cluj-Napoca

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles