Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 08.04.1987

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:06.09.2010

obiectiv

Obiectivul meu principal este de a lucra intr-o clinica privata din strainatate ca si medic rezident pe specializarea Obstetrica si Ginecologie.

Tip job: Full time

Departament: Medicina umana

Oras de lucru: Brasov, STRAINATATE

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: 25.10.2012

experienta profesionala

01.06.2010 - prezent

Departament: educatie / training / arte

Titlu Job: profesor de anatomia si fiziologia omului

Responsabilitati:

Predare de notiuni de anatomia, fiziologia si patologia omului, din cadrul programei de curs.

studii

Activitati extracurriculare

Am realizat practica si voluntariat in cadrul spitalului si in cadrul a numeroase campanii in cursul facultatii.
Realizarea si prezentarea de lucrari stiintifice in domeniul medical;
Organizare si participarea la simpozioane si congrese medicale;
Participari la evenimente sociale si culturale medicale; Lucru in echipa;

Premii

• Diploma participare si Diploma premiul I pentru lucrarea stiintifica " Anatomic and Imagistic relationships regarding abdominal visceral arteries " prezentata la " Craiova International Medical Students Conference ";
• Certificate of Attendance at “The XVI-th International Congress for Medical Students and Young Doctors Medis ” , Timisoara, 2012.
• Diplomă de participare cu lucrare “Calcificări intracraniene în contextul unei hipoparatiroidii ”, la a XVIII Sesiune anuală a Cerilor Stiinţifice Studenţeşti , Braşov, 2011
• Certificate of attendence “2nd International Movement Disorders Teaching Course” held in Brasov, 21 October, 2010
• Certificate of Attendance at “The 2nd East-European and mediteranean Teaching Course on Pediatric Infectious Diseases (ESPID) Teaching Course”, held in Brasov, Nov.2010
• Diplonmă de participare cu lucrarea “Corelaţii anatomo-clinice şi imagistice ale insuficienţei mitrale ischemice la pacienţii diagnosticaţi cu Sindrom coronarian Acut”, la a XVII Sesiune anuală a Cecurilor Stiinţifice Studenţeşti , Braşov, 2010
• Certificate of attendance “2nd East European and Mediteranean Teaching course on Pediatric Infectious Diesases and 3rd European Society of Pediatric Infectious Dieseases (ESPID) Teaching Course ” held in Brasov, Romania, 12-13 November 2010;
• Certificate of attendance at EFNS/EFAS/YNT Teaching Course on Autonomic Nervous System Disorders held in Brasov 30-31 Ianuary, 2009.
• Certificate of Attendence at ‘’The 10-th International Congress for Medical Students and Young Doctors Medicalis”, Cluj-Napoca , 14-17 Mai 2009
• Diplomă de participare cu lucrarea “Analiza imunohistochimică şi imunogenetică a cancerului de sân-Studiu pe 276 de cazuri”, la a XVI-a Sesiune anuală a Cecurilor Stiinţifice Studenţeşti , Braşov, 2009
• Certificate f Attendance at The Workshop Nots and Sutures , Craiova, 2008
• Certificate of Attendance at ‘‘EFN/EFAS/YNT Teaching course on Autonomic Nervous System Disorders”, Brasov , 2009
• Certificate of Attendence at CIMSC, Craiova, 2008
• Diplomă de participare cu lucrarea”Telomerele şi importanţa lor Bio-Medicală”, a XV-a Sesiune anuală a Cecurilor Stiinţifice Studenţeşti , Braşov, 2008
• Certificate of Attendance at ‘The VII International Congress Of Medical Sciences for Students and Young Doctors‘, 2007, Sofia, Bugaria
• Diplomă de participare cu lucrarea “Studiu anatomic al Aortei Abdominale şi ale ramurilor acesteia”, a XIV-a Sesiune anuală a Cecurilor Stiinţifice Studenţeşti , Braşov, 2007

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

franceză(mediu,avansat,mediu)

engleză(mediu,avansat,mediu)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles