de ani Fără Frică...

Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 25.03.1989

obiectiv

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time

Departament: IT Software, IT Hardware

Oras de lucru: Cluj-Napoca, Satu-Mare

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.07.2009 - 21.07.2009

Departament: it software

Titlu Job: practicant

Responsabilitati:

Crearea unei aplicaţii mici de tip management care să ajute la evaluarea programatorilor

Realizari:

studii

Facultati:

Perioada: 2010-2012 (prezent)
Calificarea / diploma obţinută: Master în Inginerie software
Domeniul studiat: Calculatoare şi Tehnologia Informaţiei
Numele şi tipul instituţiei de învăţământ / furnizorului de formare: Universitatea Tehnică, Facultatea de Automatică şi Calculatoare, Cluj Napoca, România
Nivelul in clasificarea naţionala sau internaţionala: Studii postuniversitare

Perioada: 2007-2010
Calificarea / diploma obţinută: Licenţiat în Informatică
Domeniul studiat: Informatică
Numele şi tipul instituţiei de învăţământ / furnizorului de formare: Universitatea Babes Bolyai, Facultatea de Matematică şi Informatică, Cluj Napoca, România
Nivelul in clasificarea naţionala sau internaţionala: Studii universitare

Perioada: 2003-2007
Calificarea / diploma obţinută: Atestat în Informatică
Domeniul studiat: Real
Numele şi tipul instituţiei de invăţământ /furnizorului de formare: Colegiul Naţional Ioan Slavici, Satu Mare, România
Nivelul în clasificarea naţională sau internaţională: Studii liceale

Activitati extracurriculare

Competente şi abilităţi sociale: În cadrul facultăţii am avut multe proiecte de realizat cu colegii. Acest lucru a presupus comunicarea dintre noi pentru ca proiectul să fie reuşit, munca în echipă fiind foarte importantă.

Competenţe şi aptitudini tehnice:
Cunoştinţe medii de programare în limbajele: Java, .NET(VB, ASP,C#)
Cunoştinţe medii de gestiune a bazelor de date în SQL Server, MySql, FoxPro

Premii

Am participat la un curs in cadrul Microsoft Student Partners. Tema cursului a fost: Dezvoltarea de aplicatii Web cu ASP.NET MVC3.

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(mediu,mediu,mediu)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles