Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 25.10.1984

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:06.01.2003

obiectiv

Asistent marketing/ coordonator evenimente/buyer/PR/servicii hoteliere

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time

Departament: Resurse umane / Psihologie

Oras de lucru: Bucuresti, Sibiu

Nivel Cariera: Senior-Level (> 5 ani)

Disponibil: 09.02.2009

experienta profesionala

09.01.2007 - 09.09.2007

Departament: marketing

Titlu Job: project assistent

Responsabilitati:

- coordonarea unor evenimentelor culturale din agenda Sibiu Capitala Culturala Europeana 2007 – MTV Romanian Music Awards 2007, concert Julio Iglesias iulie 2007, concert Duke Ellington Orchestra iunie 2007, MTV Dj’s Awards 2007, proiect Shakespeare Palimpsest – artisti invitati Maia Morgenstern, Mihai Gruia Sandu, Anca Sigartau, proiect Dansul florii de cires – compania de balet japoneza Valentino Dance Center Tokyo
- receptionarea si gestionarea solicitariilor de cazare, stabilirea detaliilor raiderelor de ospitalitate, transport, solicitari speciale artisti,
- asigurarea tuturor coordonatelor unui sejur placut pentru toti artistii invitati, inclusiv realizarea unui program de vizitare turistica a Sibiului si imprejurimilor

studii

Facultati:

2009 - 2012 Facultate: la din Sibiu.
2010 - 2010 Facultate: la din Aarhus.
1999 - 2003 Liceu / Școală profesională: la din Sibiu.

Facultati in straiatate

August 2010 – Decembrie 2010
Exchange student programm
Aplicatii ale sociologiei generale in procesul de predare. Valoarea educationala a expresiei artistice utilizand arta ca suport pentru metodele de predare si dezvoltarea unor metode noi de studiu

Aarhus University - Danemarca

Activitati extracurriculare

Simt artistic,deschidere spre nou,bun organizator .

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles