Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 01.03.1981

obiectiv

DORESC SA LUCREZ IN TURISM, CERCETARE, PUBLICATII STIINTIFICE, INVATAMANT PARTICULAR

Salariu: nespecificat

Tip job: Part time

Departament: Publicitate, Educatie / Training / Arte, Cercetare - dezvoltare, Protectia mediului

Oras de lucru: Constanta

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.09.2004 - prezent

Departament: educatie / training / arte

Titlu Job: profesor

Responsabilitati:

PROFESOR DE GEOGRAFIE, ISTORIE
AM CRESCUT PRESTIGIUL SCOLII FOARTE MULT PRIN PARTICIPARE LA FOARTE MULTE CONCURSURI LA CARE AM OBTINUT LOCURI FRUNTASE!
AM CONDUS O ECHIPA DE 30 OAMENI,
AM REALIZAT REVISTA SCOLII!
AM ORGANIZAT EXCURSII, TABERE CU GRUPURI DE ELEVI DE 17- 30 (TRASEU, OBIECTIVE TURISTICE, TRANSPORT, MASA, CAZARE)
AM ORGANIZAT CONCURSURI LA NIVEL LOCAL PENTRU ZIUA PAMANTULUI, ZIUA EUROPEI, DRAGOBETE ETC
CONSIDER PRINCIPALA REALIZAREA CA FIIND FAPTUL CA OAMENII CU CARE LUCREZ - ATAT PROFESORI, CAT SI ELEVI SI PARINTI SUNT INCANTATI SA FORMAM O ECHIPA PENTRU OBTINEREA DE REZULTATE PERFORMANTE!

studii

Facultati:

2000 - 2004 Facultate / Colegiu: Geografie la UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA, FACULTATEA DE STIINTE ALE NATURII din Constanta. UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA FACULTATEA DE STIINTE ALE NATURII - 4 ANI LA ZI, SPECIALIZAREA GEOGRAFIE LICENTA LA UNIVERSITATEA BUCURESTI
UNIVERSITATEA DIN BUCURESTI-FACULTATEA DE ISTORIE-CONVERSIE 2 ANI -2014-2016

Premii

Hobby-uri
CALATORIILE- TOT CE TINE DE TURISM

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

franceză(mediu,mediu,avansat)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20