de ani Fără Frică...

Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 21.03.1952

Permis conducere:  Cat.A,B, Data obtinerii:20.04.1983

Stagiu militar: da

obiectiv

PAZA SI PPOTECTIE- obiective fixe, mobile/mijloace auto, persoane fizice, interventie specifica, telecomunicatii-monitorizare, selectie, coordonare, activitati de pregatire , instruire si verificare personal , activitati de control,sprijin si indrumare,activitati de contol tehnic, executie misiuni de importanta deosebita ,activitate de organizare , control-verificare privind protectia informatiilor clasificate conform normativelor/legilor in vigoare . Experienta , peste 32 de ani. Activitate de mangeriat - peste 2 ani ca director adjunct-trainer, la o firma cu profil de security- paza , protectie si monitorizare pentru efective de 100 agenti de paza !

Salariu: nespecificat

Beneficii: in functie de posibilitatile firmei si de importanta sarcinilor de realizat- telefon/autoturism de serviciu,alte facilitati

Tip job: Part time, Full time

Departament: Paza si protectie / Militar

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Manager / Executiv

Disponibil: 31.03.2010

experienta profesionala

19.02.1974 - 21.09.2007

Departament: paza si protectie / militar

Titlu Job: profesionalism

Responsabilitati:

selectie , coordonare, pregatire - instruire, verificare , control sprijin , indrumare si atestare, executie misiuni deosebite-protectie/paza, sisteme de transmisiuni si monitorizre , control tehnic de specialitate , activitate de organizare , control-verificare privind protectia informatiilor clasificate , conform normatilelor/legilor in vigoare .

Realizari:

activitati de seletie, organizare, coordonare, pregatire-istruire,vferificare-control ,sprijin si indrumare, atestare personal-intre 250-300 persoane - domeniul miltar -protectie/paza si de director adjunct la o firma de paza, protectie , momitorizare cu sisteme de interventie rapida -100agenti de paza .

studii

Facultati:

STUDII SUPERIOARE MILITARE, 2-FACULTATII , CURSURI POST-ACADEMICE SI POST-UNIVERSITARE, INTRE 1975-2000 . PREGATIRE SPECIFICA - peste 2 ani ca DIRECTOR ADJUNT LA O FIRMA TIP SECURITY.

Facultati in straiatate

SCHIMB DE EXPERIENTA

Activitati extracurriculare

Pofesor-Instructor - cunostinte,experienta,exigenta specifice domeniului de Paza si Protectie - obiective fixe , mobile/mijloace de transport persoane sau valori, persoane fizice, interventie specifica, sisteme de telecomunicatii si supraveghere , control tehnic ,alte activitati specifice/sistem militar . Management superior-2 ani/Director Adj. firma de tip security

Premii

CURSURI POST-ACADEMICE SI POST-UNIVERSITARE IN SISTEMUL MILITAR , ANTRENOR SI ARBITRU LA NIVEL NATIONAL( Federatia Romana de Box),ALTE OPTIUNI/SISTEME DE PREGATIRE PT. FIRME DE TIP SECURITY

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

rusă(mediu,mediu,mediu)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles