Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 18.02.1989

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:07.03.2008

Stagiu militar: nu

obiectiv

Continuarea si perfectionarea personala intr-un cadru conform specializarii.

Salariu: nespecificat

Beneficii: -

Tip job: Full time

Departament: Marketing, Achizitii, Statistica / Matematica, Management

Oras de lucru: Cluj-Napoca, Tirgu-Mures

Nivel Cariera: Senior-Level (> 5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.12.2012 - prezent

Departament: achizitii

Titlu Job: product manager

Responsabilitati:

-Optimizarea fluxului de aprovizionare; analiza listelor de pret,

-negocierea contractelor si conditiilor de colaborare cu furnizori externi si interni

-pregatirea campaniilor de marketing a produselor din sfera dedicata

-intretinerea bazelor de date a materialelor

-utilizarea SAP, CRM

-comparare produse/furnizori/conditii, si extragerea de concluzii in urma analizelor

-analize statistice periodice pentru observarea si imbunatatirea indicatorilor

-Organizare traininguri la nivel local si nationale ( traininguri tehnice si practice):

01.05.2011 - prezent

Departament: specialisti / tehnicieni

Titlu Job: ceo - fotograf

- Fotograf profesionist de eveniment
- peste 500 de evenimente fotografiate ( nunti, botezuri, corporate, etc)
- absolvent Scoala Populara de Arte - Tirgu-Mures, sectia Fotografie;
- Fotografii publicate in reviste, publicatii, mediu online;
- web-site: www.happymemories.ro

studii

Facultati:

2011 - 2013 Facultate / Colegiu: Fotografie si Imagine la Scoala de Arte Tirgu-Mures din Tirgu-Mures. Absolvent al Scolii Populare de Arte TIrgu-Mures, scoala acreditata de Ministerul Educatiei, sectia Fotografie si Imagine;
2011 - 2013 Masterat: ECONOMETRIE SI STATISTICA APLICATA la UNIVERSITATEA BABES BOLYAI CLUJ-NAPOCA-MASTERAT din CLUJ-NAPOCA.
2008 - 2011 Facultate / Colegiu: STATISTICA SI PREVIZIUNE ECONOMICA la UNIVERSITATEA BABES BOLYAI CLUJ-NAPOCA din CLUJ-NAPOCA.

Facultati in straiatate

Premii

Proiecte
May 2011: Photographer - Happy Memories
CEO/Fotograf de eveniment @ www.happymemories.ro
(Wedding Photographer)
Hobby-uri
Fotografie

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(avansat,avansat,avansat)

franceză(mediu,incepator,mediu)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20