de ani Fără Frică...

Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 22.09.1996

Stagiu militar: da

obiectiv

Obiectivul meu principal este sa învăț lucruri noi și pot dezvolta acest obiectiv prin socializare cu oameni și culturi diferite. De asemenea un alt obiectiv îl reprezinta dezvoltarea mea pe plan lingvistic prin cumularea în vocabular a mai multor limbi străine. Bine înțeles acest lucru ajutand la îmbogățirea primului obiectiv, Un al treilea obiectiv este dat d e startul meu profesional. Consider ca, cariera mea de psiholog se poate îmbină foarte frumos cu acest lucru.

Salariu: nespecificat

Beneficii: sa muncesc si sa fiu rasplatit pentru munca care o prestez

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.09.2014 - 31.03.2015

Departament: relatii clienti / call center

Titlu Job: operator servicii clienți

Responsabilitati:

In cadrul acestului loc de munca am avut atributii precum:

- Sa Informez clientii in legatura cu oferta curenta.
- Sa preiau apeluri telefonice si sa inregistrez informatiile in baza de date utilizand programe specifice.
- Sa solutionez solicitarile transmise de catre client.

studii

Facultati:

2015 - prezent Facultate / Colegiu: Psihologie la Universitatea Transilvania din Brasov.
2011 - 2015 Liceu: Protectia Mediului. la Colegiul Tehnic Toma.N.Socolescu din Ploiesti. La terminarea acestui liceu, am obtinut un atestat cu calificarea de "Tehnician Ecolog".

Premii

Premii si Distinctii
Jun 2016: Locul 2, categoria Monolog in cadrul "Concursului Judetean de Teatru, Prahova".

Mar 2014: Locul 3 obtinut in cadrul "Olimpiadei judetene de Resurse Naturale și Protecția Mediului"

Voluntariat
Jun 2013 - Jun 2013: Organizația studenților din Universitatea Petrol-Gaze din Ploiești.
Am efectuat în perioada 4-5 iunie 2013, 10 ore de voluntariat în cadrul evenimentului "Zilele Carierei" în aceasta perioadă am desfășurat următoarele activități: - Instalarea standurilor firmelor și ONG-urilor participante la standul alocat fiecăruia - Promovarea evenimentului în campusul Universității Petrol-Gaze din Ploiești prin împărțirea de flyere - Ghidarea participanților către sălile de workshop

- Promovarea evenimentului in campusul Universitatii Petrol-Gaze din Ploiesti prin imapartirea de flayere
- Ghidarea participantilor catre salile de workshop.
May 2013 - May 2013: Săptămâna Națională a Voluntariatului
Am participat ca voluntar în perioada 13-19 mai la diferite activități demarate în cadrul acestui proiect.
May 2013 - May 2013: Casa de cultura I.L. Caragiale Ploiești
Am participat ca voluntar în cadrul evenimentelor dedicate Zilelor Orașului Ploiești. În principal sarcina mea a fost de a vinde produsele din cadrul Târgului de carte și de a oferii participanților la aceste evenimente informații în legătură cu activitățile ce urmează sa se desfășoare.

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles