Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 26.04.1997

Permis conducere:  Cat.

Stagiu militar: da

obiectiv

Student activ cu pasiune pentru voluntariat. Imi place sa fac parte dintr-o echipa si sunt nerabdator sa acumulez cunostinte noi. Momentan sunt student la Calculatoare engleza, studiez diferite limbaje de programare si incerc sa imi gasesc o cariera in domeniu.

Salariu: nespecificat

Tip job: Internship / Voluntariat

Departament: IT Software, IT Hardware

Oras de lucru: Cluj-Napoca

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.06.2014 - 30.09.2014

Departament: marketing

Titlu Job: operator casa de marcat

Responsabilitati:

Obisnuiam sa lucrez la un magazin in orasul meu natal pentru a castiga bani de buzunar.

studii

Facultati:

2016 - prezent Facultate: Calculatoare engleza la Utcn din Cluj-Napoca.
2012 - 2016 Liceu / Școală profesională: Matematica - Informatica la Colegiul National "Lucian Blaga" din Sebeș.

Premii

Traininguri
Nov 2018 - Nov 2018: Atelier Digital Google Android Beginners

Voluntariat
Sep 2017 - Nov 2018: ATSA (Asociatia Terra Sebus Archery)
Am inceput sa fac parte din aces ONG recent, fiind o idee care imi place. Ideea principala e de a introduce cat mai multi tineri din orasul meu natal in arta tirului cu arcul. Rolul meu in acest ONG este de instructor din moment ce am certificat.
Sep 2016 - Nov 2018: OSUT ( Organizatia Studentilor din Universitate Tehnica)
As putea spune ca OSUT e a doua mea familie. Ma implic aici cam unde cred ca eu ca as putea sa ma dezvolt cat mai mult. Cele mai actuale directii sunt HR, Sport si Sanatate, Recrutari, Educational.
Sep 2014 - Sep 2017: Trupa de dansuri sasesti Sebes
O alta comunitate ce cred eu ca mi-a influentat foarte mult viata este aceasta trupa de dansuri. Obiectivul principal al trupei este sa prezinte lumii dansurile traditionale sasesti caracteristice orasului nostru. Obisnuiam sa participam la diferite spectacole in asa zisele "burg-uri" sasesti.
Sep 2013 - Jul 2016: Interact Sebes
Acesta pot spune ca a fost primul meu contact solid cu voluntariatul. Aici am invatat bazele. Interact Sebes este o filiala a clubului major Rotary Sebes, dar membrii sunt tineri elevi. In perioada in care am fost elev la liceu obisnuiam sa particip la sedintele acestui club organizand diferite actiuni precum Ecologizari, Orientare turistica, Treasure Hunt si multe altele. Am avut si un mandat de presedinte in perioada 2014 - 2015 cand eram pe clasa a 11-a. In prezent mai particip la sedinte cateodata, avand grija ca organizatia sa mearga pe drumul corect.
Sep 2012 - Aug 2014: Scutierii De Muhlbach
Scutierii de Muhlbach este un ONG ce se ocupa cu spectacole medievale. In cadrul acestei trupe am invatat diferite aspecte legate de munca in echipa si ajutor, iar odata cu ele am dezvoltat o pasiune pentru lupte, dansuri si alte aspecte medievale.
Calificari
Jul 2017: IFAA Archery Instructor Certification

Jun 2015: Cambridge C1 proficiency

Hobby-uri
Muzica, Filme, Tir cu arcul, Voluntariat, Board games, Sport, Calatorii

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles