Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 12.04.1991

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:01.10.2010

obiectiv

Doresc sa acumulez experiente si cunostinte noi,sa le aplic in domeniu si sa progresez.

Salariu: 1.500,00 USD / luna

Tip job: Full time

Departament: Banci

Oras de lucru: Constanta

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.01.2014 - 29.02.2016

Departament: altele

Titlu Job: operator

Responsabilitati:

Postul pe care l-am ocupat presupunea îndeplinirea mai multor sarcini: Introducerea biletelor in sistem,pentru care este necesar sa: sti codurile pe de rost al fiecărui pronostic al fiecărui meci in parte,ceea ce implica automat o memorie foarte buna si o capacitate de invatare rapida,sa fii prompt pentru a satisface clientul intr-un timp cat mai scurt,sa identifici si sa rezolvi problema pe care ar putea sa o aiba clientul referitoare la bilet.
Utilizarea sloturilor pentru care este necesar sa înveți cum se folosesc,ce jocuri au,pe ce bet poti paria,ce denominari au,cum le poti citi dimineata si seara,etc.
Curățenia in intreaga agentie(casierie,sala,toaleta) cat si in fata agentiei(afara).
Cunoașterea unei contabilități primare pentru a putea realiza monetare,chitanțe,facturi,z-ul lunar,anual,închiderea de zi,etc.
Cam acestea sunt ,in mare,atributiunile mele,insa mai sunt si altele care tin de atitudinea,caracterul,disciplina si seriozitatea de care care trebuie să dai dovadă pentru a avea o agenție organizata,curata,frumoasa,cu clienti care sa te respecte si sa se întoarcă în agenție cu drag.
Si cred,cu tărie,ca am reusit sa mentin,daca nu chiar sa cresc,veniturile agenției si sa fac din acei clienti rebeli clienti cel puțin respectuosi.
Pentru a confirma spusele mele,puteti cere o recomandare de la firma in care activez.

studii

Facultati:

2010 - 2013 Facultate: Litere-Limbi Moderne Aplicate la Universitatea Ovidius din Constanta. Am absolvit facultatea,insa nu mi'am dat licenta .

Premii

Hobby-uri
Plimbari in aer liber, Filme, Sofatul este cea mai pare pasiune a mea

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles