Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 13.11.1993

Stagiu militar: da

obiectiv

-Bune abilităţi de comunicare dobândite în urma experienţei mele ca participant și premiant la diverse concursuri de dezbateri municipale și republicane în formatul - Karl Popper, 2010-2012; -Excelente abilităţi de interacţiune în echipă, dobândite în timpul perioadei de activitate în cadrul IGP, inclusiv și în calitate de participant la diverse competiții sportive în echipă. - Reacționare promtă și operativă; - Disciplină și responsabilitate; - Cunoștințe în domeniul investigării infracțiunilor; - Capacități analitice; - Capacitatea de a-mi organiza eficient timpul și activitațile; - Abilitați de învățare pe cont propriu și inițiativă de lucru.

Salariu: nespecificat

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.06.2015 - 31.10.2018

Departament: functii publice

Titlu Job: ofițer superior de investigații

Responsabilitati:

Ofițer superior de investigații în cadrul Inspectoratului Național de Investigații al Inspectoratul General al Poliţiei al Republicii Moldova

studii

Facultati:

2015 - 2017 Masterat: Drept la Academia ”Ștefan cel Mare” a MAI din Chișinău.
2012 - 2015 Facultate: Pază, Protecție și Securitate la Academia ”Ștefan cel Mare” a MAI din Chișinău.
2009 - 2012 Liceu / Școală profesională: umanist la Liceul Academiei de Științe a moldovei din Chișinău.

Premii

Traininguri
Oct 2017 - Oct 2017: ”Investigarea Crimei Organizate”
Training internațional pe temă polițienească ”Investigarea Crimei Organizate”, desfășurat în cadrul TADOC din Ankara, Turcia, care a avut ca tematică de instruire contracararea și combaterea crimei organizate și a răspîndirii drogurilor.
Certificari
Feb 2016 - Mar 2016: Masajul general

Premii si Distinctii
Oct 2011: Dezbateri municipale - Karl Popper, Chișinău - locul III;

Apr 2011: Forum Civic: “Patria mică – începutul dragostei de ţară”, Chișinău - medalia de bronz/locul III;

Oct 2010: Dezbateri republicane - World School, Chișinău - locul III;

Feb 2009: Olimpiada raională la geografie, r. Rezina, Republica Moldova - locul III;

Conferinte
May 2011 - May 2011: Conferința Republicană “Spre Viitor”, Chișinău - locul III;

Hobby-uri
Fodbal, Colecționer de monede vechi, Fotografia

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles