Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 11.03.1978

obiectiv

Doresc sa lucrez in specializarea mea din facultate Muzeologie -Istorie ,Arhivistica, Sociologie ,Bibloteca deoarece consider ca detin toate atuurile specifice ,bine pregatita, am o buna dictie si pot fi la inaltime .I-mi place sa lucrez cu oamenii,sunt un cetatean educat ,nu am avut pina acum aceasta sansa deoarece toate posturile sunt blocate la Consiliul Judetean Arges. Am absolvit si Master in sociologie .

Salariu: 2.000,00 USD / luna

Tip job: Full time

Departament: Relatii publice, Office / Back-office / Secretariat, Tipografii / Edituri, Relatii clienti / Call center, Traduceri, Personal calificat

Oras de lucru: Pitesti, Mioveni

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.04.2004 - 30.09.2006

Departament: educatie / training / arte

Titlu Job: muzeolog, arhivar ,referent pe teme de istorie, ghid muzeal

Responsabilitati:

Am selectat si arhivat materiale si studii istorice in Biblioteca Centrului de Cultura Bratianu ,am fost ghid pentru vizitatorii Capelei domeniului Bratianu , la simpozioane unde am prezentat materiale despre Istorie, am coordona tabara de pictura de icoane pe sticla ,am colaborat cu presa locala pentru publicitate .

studii

Facultati:

2008 - 2010 Masterat: Sociologie la Universitate din Pitesti.
2003 - 2007 Facultate: Filosofie la Universitate din Pitesti.
2002 - 2006 Facultate: Istorie -muzeologie arhivistica. la Universitate din Pitesti.

Premii

Voluntariat
Sep 2007: Interventii in caz de dezastre ,calamitati naturale ,prim ajutor
Voluntar la Crucea Rosie Arges
Premii si Distinctii
Apr 2005: Am cistigat un concurs de cultura generala in cadrul Universitatii din Pitesti

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles