Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 09.06.1994

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:01.04.2016

obiectiv

Am absolvit Facultatea de Inginerie, Specializarea Ingineria Produselor Alimentare si masterul pe specializarea Stiinta si Ingineria Produselor Alimentare Ecologice. Îmi doresc să lucrez in companii pe domeniul industriei alimentare si nu numai, sunt o fire deschisa imi place sa invat cat mai mult din orice domeniu.

Salariu: nespecificat

Tip job: Part time, Full time, Practică / Voluntariat

Oras de lucru: Bacau

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.12.2019 - prezent

Departament: altele

Titlu Job: muncitor

Responsabilitati:

Am lucrat si am făcut practica la compania SC NATURALAQUA GROUP SRL
Am învățat să lucrez pe flux la supraveghere a utilajelor si operații de prelucrare .
Am lucrat la McDonald's Bacau
Am lucrat ca babysitter Bacau
Am facut stagiu de practica la Agricola Bacau
Am lucrat pe functia de contabilitate primara la Maxima ProfileNord
Am lucrat la cofetaria Sc Briosa Mov Srl

studii

Facultati:

2013 - prezent Facultate: Ingineria Produselor Alimentare la Universitatea "Vasile Alecsandrii" din Bacau din Bacau. In perioada ianuarie 2015 -iunie 2015 am plecat prin intermediul unei burse Erasmus in Franta si am studiat la Université du Littoral Côte d’Opale din Calais .

Premii

Voluntariat
Oct 2016 - Jul 2017: Program de Dezvoltare Profesionala
Voluntar in cadrul Departamentului pentru Dezvoltare Profesionala, am participt la workshop-uri pentru dezvoltare personala, profesionala, proiecte, sunt o fire deschisa, perseverenta, ma adaptez usor , imi doresc sa invat cat mai mult si sa acumulez informatii din diverse domenii.

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles