Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 07.10.1981

Permis conducere:  Cat.B,C, Data obtinerii:11.09.1999

Stagiu militar: nu

obiectiv

Salariu: 400,00 USD / luna

Tip job: Full time

Departament: Arhitectura / Design interior, Financiar / Contabilitate, Banci

Oras de lucru: Bucuresti, Giurgiu

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.02.2002 - 31.12.2005

Departament: constructii / instalatii

Titlu Job: muncictor calificat

Responsabilitati:

ridicare, finisare cladiri
am participat impreuna cu inginerul meu la proiectarea si trasarea unor constructii
transport, cazare, asigurare medicala

studii

Facultati:

Facultatea de Finante, Banci si Contabilitate, Universitatea Crestina "Dimitrie Cantemir" - (2000-2008 cu intrerupere de 2 ani)
Liceul "Dimitrie Bolintineanu)- Sectia Economic, Jud Giurgiu.

Facultati in straiatate

Nu

Activitati extracurriculare

Competente si abilitati sociale- Persoana de încredere, optimista, dinamica; -Capacitate de analiza si sinteza;- Capacitate buna de adaptare în medii multiculturale, Competente si aptitudini organizatorice- Spirit de echipa, spirit de îmbunatatire si evaluare, capacitate de initiativa.

Premii

Diploma de cunoastere a limbii engleze-nivel avansat - Centrul de Limbi Straine FIDES
(iulie 2009)
Curs de specialitate in domeniul Constructii- 2000

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(mediu,mediu,mediu)

germană(mediu,mediu,mediu)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20