Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 08.06.1970

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:15.01.1998

obiectiv

Salariu: 4.000,00 USD / luna

Tip job: Full time

Departament: Medicina umana

Oras de lucru: Bucuresti, STRAINATATE

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.04.2013 - prezent

Departament: medicina umana

Titlu Job: medic specialist

Responsabilitati:

Anamneza,consult bolanv,interpretare buletine de analiza,precizare diagnostic,medicatie,examinare neurologica,evaluare geronto-psihiatrica,consult in camera de garda,prindere linie venoasa,punctie arteriala,intubatie oro-traheala
1 Noiembrie 2013-in prezent :Medic specialist Geriatrie-Gerontologie la Clinica Medas
-01.04.2008-30.09.2008 Geriatrie-Gerontologie la Spitalul Universitar de Urgenta „Elias” Bucuresti
-01.10.2008-28.02.2009 Medicina Interna la Spitalul Universitar de Urgenta Bucuresti
-01.03.2009-31.07.2009 Neurologie la Spitalul Universitar de Urgent „Elias” Bucuresti
-01.08.2009-31.12.2009 Psihiatrie la Spitalul Universitar „Alexandru Obregia” Bucuresti
-01.01.2010-28.02.2010 Hematologie la Spitalul Clinic „Coltea” Bucuresti
-01.03.2010-30.04.2010 Pneumologie la I.N.P. „Marius Nasta” Bucuresti
-01.05.2010-30.06.2010 Endocrinologie la Spitalul Universitar de Urgenta „Elias” Bucuresti
-01.07.2010-30.11.2010 Cardiologie la C.C.D.U de Boli Cardiovasculare „Dr. C-tin Zamfir” Bucuresti
-01.12.2010-31.01.2011 Diabet Zaharat,Nutritie si Boli Metabolice la I.N.D.N.B.M „Prof.Dr.Nicolae Paulescu” Bucuresti
-01.02.2011-30.04.2011 Ecografie Generala la Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central „Dr. Carol Davila „Bucuresti –Departamentul ultrasonografie
-01.05.2011-12.02.2012 Geriatrie-Gerontologie la Spitalul Universitar de Urgenta „Elias” Bucuresti
-13.02.2012-26.02.2012 Bioetica la I.N.M.L „Mina Minovici” Bucuresti
-27.02.2012-31.03.2013 Geriatrie-Gerontologie la Spitalul Universitar de Urgenta „Elias” Bucuresti
-24.04.2013-prezent Medic specialist Geriatrie-Gerontologie
1 Ianuarie 2008-31 Martie 2008 :Medic rezident ATI,Clinica de Anestezie si Terapie Intensiva ,Institutul Clinic Fundeni Bucuresti
2007-2008:Medic rezident Medicina de Familie ,Bucuresti
-01.01.2007-30.06.2007 Medicina de Familie CMI Dr .Tuta Luminita ,Policlinica Titan Bucuresti
-01.07.2007-31.08.2007 Obstetrica Ginecologie Spitalul „Filantropia” Bucuresti
-01.09.2007-30.10.2007 Chirurgie Generala Spitalul „Prof.Dr.Angelescu” Bucuresti
-01.11.2007-31.11.2007 Psihiatrie la Spitalul Universitar „Alexandru Obregia” Bucuresti
-01.12.2007-31.12.2007 Oncologie la Institutul Oncologic Fundeni
2006-2007:Medic Medicina Generala ,Cabinet Medicina de Familie si Medicina Muncii „Vitalmed”,Bucuresti
2003-2004:Medic colaborator Cabinet Medicina de Familie si Medicina Muncii „Vitalmed” Bucuresti
01.09.2002-30.03.2003:Medic colaborator Centrul de Pregatire asistenti medicali Fundeni
2001-2002:Medic stagiar ,Institutul Clinic Fundeni

studii

Facultati:

1984-1988 Liceul „Mihai Eminescu” Buzau
1991-1994 Facultatea de Stomatologie Bucuresti
1994-2000 UMF „Carol Davila” Bucuresti ,Facultatea de Medicina Generala

Activitati extracurriculare

Dorinta de perfectionare continua ,tenacitate,perseverenta

Premii

2005 -Atestat de Limba Franceza UMF „Carol Davila” Bucuresti
2006-2007 –Competenta in Medicina Scolara
26-28 Octombrie 2006 Bucuresti -Conferinta Nationala de Medicina a Familiei
28-31 Martie 2007 Bucuresti -Conferinta Nationala de Medicina de Familie –„Medicina familiei,medicina varstelor si a continuitatii”
25-27 Octombrie 2007 Bucuresti -Conferinta Nationala de Medicina a Familiei
25-28 Martie 2009 Bucuresti -Conferinta Nationala de Medicina de Familie –„Medicina de Familie si Sanatatea Populatiei”
11-13 Iunie 2009 Bucuresti -Conferinta Nationala de Cardiologie in Medicina Generala
19-20 Martie 2010 Bucuresti -Conferinta Nationala de Aterotromboza
20-24 Octombrie 2010 Bucuresti -A 35-a Conferinta Nationala de Geriatrie si Gerontologie-INGG”Ana Aslan”-„Longevitatea activa si fragilitatea varstnicilor”
Mai 2011-Iunie 2011 Bucuresti -Curs Asistenta Varstnicului la Domiciliu
12-13 Octombrie 2011 Bucuresti -A 2-a Conferinta Nationala a Tinerilor Medici Geriatri
14-16 Octombrie 2011 Bucuresti -A 36-a Conferinta Nationala de Geriatrie si Gerontologie-„Pacientul Varstnic:Preventie si Interventie”
16 Martie 2012 Bucuresti -Curs „Cazuri clinice dificile in cardiologia de urgenta”-organizat de Societatea Romana de Cardiologie
20 Aprilie 2012 Bucuresti -Conferinta cu tema : „Boala Alzheimer de la diagnostic precoce la tratament individualizat”
18 Mai 2012 Bucuresti -Simpozion „Bazele stiintifice ale psihiatriei.Valoare.Succes.Pasiune.Progres.Pentru pacienti”
26-27 Octombrie 2012 Bucuresti -A 3-a Conferinta „Managementul Dislipidemiilor si al Obezitatii”-organizat de FRDNBM
1-3 Noiembrie 2012 Bucuresti –Simpozioanele Stiintifice ale Institutului Clinic Fundeni
2-3 Noiembrie 2012 Bucuresti -Conferinta Nationala „Medicina Bazata pe Dovezi” editia a 9-a

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20