Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 02.08.1980

obiectiv

Salariu: nespecificat

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.04.2016 - 31.07.2016

Departament: vanzari

Titlu Job: lucrator comercial

Responsabilitati:

Comercializarea, organizarea, aranjarea si prezentarea hainelor elegante si de ocazie in magazin. Stivuirea hainelor in depozit, metinerea lor intr-o stare cat mai eleganta si office.

01.11.2008 - prezent

Titlu Job: managing partener

01.07.2005 - 01.08.2006

Departament: functii publice

Titlu Job: referent la "cancelaria primului ministru"

Pregatirea vizitelor oficiale, activitate de secretariat

studii

Facultati:

1994 - 1998 Liceu: PROFIL UMAN, FILOLOGIE la LICEUL SPORTIV "EMIL RACOVITA" din BUCURESTI. 1994 - 1997
Liceu: Profil Uman, Filologie
LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", Bucuresti
1998-2002
UNIVERSITATEA "TITU MAIORESCU " Bucuresti
Facultatea de Drept (fara licenta)
1994-1997
LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA" Bucuresti
Profil Uman, Filologie

Premii

Certificari
Feb 2013 - Mar 2013: OPERATOR INTRODUCERE, VALIDARE SI PRELUCRARE DATE
1. Aplicarea procedurilor de calitate,
2. Gestionarea suporturilor/dispozitivelor de stocare a datelor/documentelor
3. Organizarea activitatii proprii,
4. Utilizarea echipamentlor periferice,
5.Asigurarea securitatii datelor/documentelor,
6. Introducerea datelor,
7. Prelucrarea datelor,
8. Transpunerea datelor pe suport.
Feb 2013 - Mar 2013: Curs Limba Engleza
Studierea Limbii Engleze, nivel mediu, organizat de IATOM TRAINING CENTER.

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20