Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 11.08.1980

Stagiu militar: da

obiectiv

Salariu: 2.200,00 USD / luna

Tip job: Full time

Departament: Constructii / Instalatii, Arhitectura / Design interior, Inginerie

Oras de lucru: Botosani

Nivel Cariera: Manager / Executiv

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.06.2004 - prezent

Departament: constructii / instalatii

Titlu Job: manager proiect

Responsabilitati:

In calitate de sef santier am realizat urmatoarele obiective:
1.Restaurant Europa Botosani
2.Statie de epurare a apelor uzate SC Lactosolomonescu Botosani
3.Reabilitare si amenajare str.1 Decembrie Saveni.
3.Extindere Liceul A.T.Laurian Botosani.
4.Fabrica de procesare a laptelui Ibanesti Botosani.
5.R.K. Spitalul Municipal Dorohoi
6.ANL Dorohoi-45 unitati locative
7.Ansamblu de locuinte Vanatorilor S+P+6E-2 tronsoane
In calitate de project manager am realizat urmatoarele obiective:
1. Ansamblu de locuinte Green Hills Piatra Neamt-4 blocuri 2S+P+10 si parcare subterana 2S
2. Centrul Social Pietricica Piatra Neamt
3. ANL Tarcau-jud.Neamt-18 unitati locative
3.ANL Falticeni – 56 unitati locative
4. ANL Ion Creanga-jud.Neamt-30 unitati locative
5. Statia de betoane Piatra Neamt
6. ANL Campulung Moldovenesc-jud.Suceava-80 unitati locative
7. ANL Vatra Dornei-jud.Suceava -30 unitati locative
8. ANL Saveni-jud.Botosani-14 unitati locative
9. ANL Corund-jud.Harghita-32 unitati locative
10. ANL Bacau-125 unitati locative
11. ANL Cismea -jud.Botosani-96 unitati locative
12. ANL Alba Iulia-60 unitati locative
13. ANL Sibiu I -95 unitati locative
14. ANL Sibiu II – 88 unitati locative
15. ANL Gura Humorului,jud.Suceava-60 unitati locative
16. ANL Cristuru Secuiesc,jud. Harghita-44 unitati locative
17. ANL Girov,jud.Neamt-16 unitati locative
18. ANL Dorohoi,jud.Botosani-48 unitati locative
19.Case sinistrati Dorohoi, jud.Botosani - 47 buc
20. Sala de sport multifunctionala Cristinesti – jud.Botosani
21. Modernizare si reabilitare accese pietonale si carosabile precum si iluminat arhitectural in Municipiul Botosani
22. Reabilitare maternitatea Piatra Neamt, jud.Neamt
23. Reabilitare maternitatea Botosani, jud.Botosani
24. Reabilitare maternitatea Suceava jud.Suceava
25. Reabilitare maternitatea Radauti, jud.Suceava
26. Reabilitare maternitatea Tg.Mures
27. Reabilitae maternitatea Ploiesti
28. Reabilitare maternitatea Galati
29. ANL Radauti – 24 unitati locative
30. ANL Bicaz, Jud.Neamt – 32 unitati locative
31. ANL Falticeni, Jud. Suceava - 40 unitati locative
32. ANL Vatra Dornei, Jud.Suceava - 40 unitati locative
33. Utilitati Cartier Cismea-etapa III: retele apa-canal,alimentare cu energie electrica, strazi, sistematizare verticala , jud.Botosani
34. Alimentare cu apa comuna Dobarceni, jud.Botosani
35. Canalizare menejera Str.Lt.Andrei Mun.Dorohoi, Jud.Botosani
36. Alimentare cu apa str.Calea Plevnei, Mun.Dorohoi, Jud. Botosani
37. Reabilitare si modernizare urbana –Mun.Dorohoi, Jud.Botosani
38. Amenajare zona de recreere (teren de joaca copii, sport in aer liber), spatiu dedicat proprietarilor animalelor de companie.
39. Bloc locuinte sociale, Mun.Vatra Dornei, Jud.suceava
40. Bloc locuinte sociale Mun.Radauti, Jud.Suceava
41.Reparatii curente: amenajare si igienizare a spatiilor din cadrul sectiilor de chirurgie.
42. Modernizare prin betonare a drumurilor transfrontaliere in comuna Candesti, judetul Botosani
43. Modernizarea si extinderea cladirii centrului de primire, ingrijire si asistare a persoanelor varsnice Vatra Dornei, jud.Suceava
44. Groapa ecologica Girov, Jud.Neamt
45. Restaurarea si valorificarea Casei Ventura
46. Reabilitare cinematograf Melodia, mun.Dorohoi, Jud.Botosani.
47. Reparatii capitale imobil Casa Garabet-Ciomac
48. Consolidare si reparatii capitale la Primaria Botosani
49. Complex Monahal Cosula, Judetul Botosani.
50. Reabilitare si modernizare strada Primaverii, Municipiul Botosani.
51. Reabilitare monumente oras Flamanzi, Jud.Botosani
52. Reabilitare, modernizare, dotare si extinderea asezamantului cultural din comuna Mihaileni, Jud.Botosani.
53. Reabilitare, modernizare, dotare si extinderea asezamantului cultural din comuna Motca, Jud.Iasi.
54. Reabilitare, modernizare, dotare si extinderea asezamantului cultural din oras Darabani, Jud.Botosani.
55. ANL Bistrita – 139 unitati locative.
56. ANL Rm. Valcea – 105 unitati locative
57. ANL P.Bargaului – 16 unitati locative.
58. ANL Murfatlar – 24 unittai locative
59. Modernizare drumuri in comuna Prajeni, Judetul Botosani.

studii

Facultati:

1999 - 2004 Facultate: Constructii Civile, Industriale si Agricole la Facultatea de Constructii si Instalatii din Iasi.

Premii

Certificari
Jul 2004 - Dec 2016: Diverse
Autorizat Diriginte de Santier domeniile:
- 1 - Consolidare şi restaurare monumente istorice.
- 3.3 - Drumuri, poduri, tunele, piste de aviaţie, transport pe cablu de interes local.
- 6 - Construcţii edilitare şi de gospodărie comunală.
- 8.1 - Instalaţii aferente construcţiilor (categoriile de importanţă A, B, C şi D) - Instalaţii electrice
- 8.2 - Instalaţii aferente construcţiilor (categoriile de importanţă A, B, C şi D) - Instalatii sanitare si termoventilatii.
- 8.3 - Instalaţii aferente construcţiilor (categoriile de importanţă A, B, C şi D) - Instalaţii gaze naturael

Autorizat Responsabil Tehnic cu Executia domeniile:
1.1 - Constructii civile, industriale si agricole.
6.2 - Instalatii termice, sanitare si de ventilatie-climatizare.
9.1 - Constructii edilitare si de gospodarire comunala.

Autorizat ANRE – instalator autorizat –PGD
Autorizat ANRE – instalator autorizat –EGD
Autorizat ANRE – instalator autorizat –EGIU
Autorizat ANRE – instalator autorizat –PGIU

Autorizat ANRE – electrician autorizat –gr.II B

Autorizat lucrari de ignifugare
Autorizat ISC-sef statie de betoane
Autorizat ISC-controlul calitatii
Autorizat manager de proiect
Autorizat Inspector Protectia Muncii.

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles