Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 15.12.1978

Stagiu militar: da

obiectiv

Salariu: nespecificat

Beneficii: posibilitate de avansare in cariera, pachet de salariu atractiv, mediu dinamic si placut

Oras de lucru: Cluj-Napoca

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.01.2008 - prezent

Departament: administrativ / logistica

Titlu Job: manager programe

Responsabilitati:

Administrarea proiectelor de cercetare şi a programului de burse pentru doctoranzi ale cadrelor didactice la Universitatea Sapientia şi Universitatea Creştină „Partium”.

Cautarea, selectarea si contactarea expertilor evaluatori - profesori si cercetatori universitare - (mai ales din cadrul Academiei Maghiare de Stiinte din Ungaria) pentru evaluarea proiectelor de cercetare provenind din aproape toate domeniile stiintifice, precum prezentarea evaluarilor pentru Consiliul Stiintific al Universitatii.

Administrarea sistemului on-line prin care se realizează depunerea proiectelor, ţinerea in evidenţă ale cadrelor didactice si alte activităţi aferente.

01.09.2001 - 01.07.2003

Titlu Job: bibliotecar

Indeplinirea datoriilor de bibliotecar in Biblioteca de Studiu al Facultatii de Psihologie, sectia maghiară, precum si asistare în sala de calculatoare pentru studenti în diferitele probleme de operare PC (Office, Internet, diverse).

studii

Facultati:

2011 - 2014 Facultate / Colegiu: Filologie / Limba si literatura engleza la Universitatea Crestina Partium din Oradea.
2003 - 2007 Facultate / Colegiu: Filologie / Engleza - Finlandeza la Universitatea Babes-Bolyai din Cluj-Napoca. fara licenta
1998 - 2001 Facultate / Colegiu: Istorie si Filosofie / Biblioteconomie si arhivistica la Universitatea Babes-Bolyai din Cluj-Napoca.
1993 - 1997 Liceu: Filologie - Limbi straine la Liceul Teoretic Tamasi Aron din Odorheiu Secuiesc.

Premii

Voluntariat
Oct 2013: Asociaţia Jucătorilor Maghiari a Jocurilor de Societate din România
membru fondator - vicepresedinte; iniţiatorul şi organizatorul evenimentelor lunare a jocurilor de societate din Cluj-Napoca, având un număr de participanţi între 150-220.
Oct 1998 - Sep 2014: Centrul Pastoral Studentesc - Cluj-Napoca
conducerea unui cerc de activitate în limba engleză pentru studenţi; organizarea diferitelor programe (reuniuni studenţeşti, campionate/evenimente sportive) pentru tineri şi studenţi

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles