Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 22.07.1998

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:28.10.2016

Stagiu militar: da

obiectiv

Sunt o persoană dinamică, am o atitudine pozitivă, mă implic în rezolvarea problemelor, apreciez lucrul în echipă şi am capacitatea de a mă adapta oricărei situaţii. Sunt deschis pentru noi oportunităţi şi îmi doresc să învăţ lucruri noi care ma vor ajuta să mă dezvolt pe termen lung.

Salariu: 2.000,00 USD / luna

Tip job: Part time, Full time, Internship / Voluntariat

Departament: IT Software, IT Hardware

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Fara experienta

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.05.2018 - 31.07.2019

Departament: transport / distributie

Titlu Job: manager de transport

Responsabilitati:

Broker de Transport Rutier SRL este o firmă care se ocupă cu transportul de marfă.
Responsabilități:
- preluarea comenzilor și transmiterea acestora către șoferi;
- ținerea evidenței comenzilor;
- întocmirea actelor necesare pentru facturare;
Abilități și competențe dezvoltate:
- lucrul în echipă;
- adaptare rapidă la orice situație;
- implicare rapidă;
- atenție distributivă;
- capacitatea de a lucra eficient sub presiune;
- bune abilități de comunicare, am dobândit aceste abilități în urma discuțiilor pe
care le-am avut cu clienții la locul de muncă.

studii

Facultati:

2020 - prezent Masterat: Baze de date - Suport pentru afaceri la Academia de Studii Economice din București din București. Formarea specialiştilor în domeniul bazelor de date.

În acest moment urmez masterul de specializare în domeniul bazelor de date (Baze de
Date - Suport pentru Afaceri) în cadrul Academiei de Studii Economice din București,
pe o durată de 2 ani.
Programul de masterat Baze de Date - Suport pentru Afaceri își propune formarea
specialiștilor în domeniul bazelor de date și îmbinarea eficientă a cunoştinţelor cu cele mai noi tehnologii.
2017 - 2020 Facultate: Marketing la Academia de Studii Economice din București din București. Diplomă de licență în Marketing, promoția 2020.
2013 - 2017 Liceu / Școală profesională: LICEU - Matematică-Informatică la Colegiul National "Octav Onicescu", București din București. Diplomă de bacalaureat, promoția 2017.

Premii

Certificari
Apr 2021 - May 2021: JFo Java Foundations Learner - English -ORACLE
In cadrul cursului au fost prezentate notiuni fundamentale ale programarii Java precum si notiuni fundamentale de JavaFX (Graphic User Interface).
Feb 2021: PL/SQL Database Programming Learner - English -ORACLE
In cardul cursului sunt prezentate notiuni de programare ale bazelor de date (PL/SQL).
Oct 2020 - Dec 2020: DP Database Programming with SQL Learner - ORACLE
Certificat de absolvire al cursului DP Database Programming with SQL Learner - ORACLE.
În cadrul cursului au fost prezentate noțiuni fundamentale de programare ale bazelor de
date.
Oct 2020 - Nov 2020: DD Database Design Learner - ORACLE
Certificat de absolvire al cursului Database Design Learner.
În cadrul cursului au fost prezentate noțiuni de design ale bazelor de date.
Aug 2019 - Nov 2019: Bit Academy - MySQL Fundamentals
Diplomă de absolvire a cursului SQL Fundamentals - MySQL.

În cadrul cursului au fost prezentate aspectele fundamentale ce privesc sistemele de gestiune de baze de date, cu aplicare în MySQL.
Jun 2018 - Aug 2018: Atestat Manager de Transport - ARR
Atestat de absolvire al cursului de Manager de Transport.
Hobby-uri
StreetWorkout, Mountain biking, Football

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles