Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 26.09.1980

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:22.05.2000

Stagiu militar: nu

obiectiv

Obiectivul meu este sa lucrez intr-o companie puternica si dinamica, intr-un mediu competitiv in care pot sa imi folosesc abilitatile si experienta atat pentru indeplinirea obiectivelor companiei cat si ale mele personale, de dezvoltare a carierei.

Salariu: 1.000,00 USD / luna

Beneficii: Masina de serviciu sau decontarea cheltuielilor cu transportul.

Tip job: Full time

Departament: Constructii / Instalatii, Inginerie

Oras de lucru: Bucuresti, Arad, Brasov, Cluj-Napoca, Constanta, Iasi, Oradea, Sibiu, Timisoara, STRAINATATE

Nivel Cariera: Manager / Executiv

Disponibil: oricand

experienta profesionala

05.04.2010 - prezent

Departament: constructii / instalatii

Titlu Job: manager de santier

Responsabilitati:

Eram responsabilul tehnic cu executia al tuturor lucrarilor, faceam urmarirea calitatii lucrarilor echipelor, intocmeam necesare de materiale si faceam aprovizionarea primara (cu materiale marunte; cuie, sarma etc.). De asemenea intocmeam devize de lucrari si executam proiecte de arhitectura la nevoie.

Realizari:

Conduceam toti cei 30 de angajati ai firmei iar de la venirea mea in firma a crescut simtitor numarul lucrarilor contractate, deci puterea de munca a acesteia.

studii

Facultati:

Liceul de Telecomunicatii din Constanta: 1995-1999
Facultatea de Constructii a Universitatii "Ovidius" Constanta: 1999-2004
Master in "Ingineria si Managementul Proiectelor", Universitatea "Ovidius" Constanta: 2004-2006

Activitati extracurriculare

Permis de conducere categoria B obtinut in anul 2000.
Abilitatea de a munci in echipa, sub presiune si de a realiza volume mari de munca. Aptitudini organizatorice foarte bune, fire deschisa si joviala, foarte receptiv la nou. Aptitidinea de a imi insusi critici si de a rezolva situatii dificile si neprevazute.

Premii

Am absolvit primul modul al unui curs de evaluator de constructii si terenuri.

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(avansat,avansat,avansat)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20