de ani Fără Frică...

Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 21.11.1979

Stagiu militar: da

obiectiv

Sa conduc un departament de mediu care sa fie respectat de catre celelalte departamente din companie. Prin munca depusa de departamentul de Mediu, compania sa constientizeze importanta protectiei mediului in general.

Salariu: 1.800,00 USD / luna

Beneficii: Telefon, masina, Laptop

Tip job: Full time

Departament: Protectia mediului

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Manager / Executiv

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.05.2006 - 31.10.2015

Departament: protectia mediului

Titlu Job: manager al sistemelor de management de mediu

Responsabilitati:

Evalueaza Aspectele de Mediu.
Realizeaza impreuna cu PM - Planul de Management de Mediu.
Intocmeste procedurile de management de mediu si se ocupa cu implementarea
acestora.
Se ocupa de instruirea personalului implicat.
Sprijina PM in relatiile cu clientul pentru aspectele legate de mediu.
Efectueaza verificari ale respectarii de catre personalul societatii a
reglementarilor in vigoare.
Monitorizeaza regimul deseurilor.
Gestioneaza si controleaza materialele si deseurile.
Urmareste obtinerea tuturor autorizatilor/avizelor necesare bunei desfasurari a
activitatii conform legislatiei in vigoare si activitatii desfasurate.

studii

Facultati:

1999 - 2003 Facultate / Colegiu: Geografie la Spiru Haret din Bucuresti. - Curs - Manager Al Sistemelor de Management de Mediu; cod COR 325702 - Organismul de Certificare SIMTEX - OC - Bucuresti. In data de 02.07.2010.
- Curs - Responsabil cu Gestiunea Deseurilor Conform legislatiei in vigoare inclusiv legea 211/2011. Organismul de Certificare - SIMTEX - OC -Bucuresti. In data de 07.02.2013.
- Curs de prim ajutor (Ambulanta BGS 24.09.2013).
- Tehnici de vanzare consultativa (Supercard, 2007).
- Project management (Supercard, 2007).
- Tehnici de vanzari profesionale (CBC Romania, 2006).
- Atestat - Tipograf - la liceul Grup Scolar Industrial Poligrafie - 09.10.1998.

Premii

o Tehnici de vanzari profesionale (CBC Romania, 2006)
o Project management (Supercard, 2007)
o Tehnici de vanzare consultativa (Supercard, 2007)
o Engleza – British Council (2007)
o Manager al Sistemelor de Management de Mediu (Simtex, 2010)

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles