Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 12.03.1991

Permis conducere:  Cat., Data obtinerii:22.10.2009

Stagiu militar: da

obiectiv

Ambițios, creativ, atent la detalii și dornic de a învăța și asimila experiențe noi. Abilități de comunicare, negociere si gestionare dobandite in ultimii 10 ani in domeniul producției de mobilier. Doresc sa imi continui cariera in acest sector de activitate investind in dezvoltarea mea profesionala si implicit, in cea a companiei in care voi lucra. Mă pot integra rapida la noi medii de lucru. Abilități de conducere si spirit de echipa, dezvoltate în urma celor 10 ani in care am lucrat alături de o echipa formată din peste 20 de persoane. Abilități tehnice: măsurători, viziune in spațiu. Experiența in design de mobilier. Atent la detalii, gândire analitică, motivat, orientat către performanță.

Salariu: 4.500,00 USD / luna

Tip job: Full time

Departament: Vanzari, Arhitectura / Design interior, Productie, Inginerie, Controlul calitatii, Petrol / Gaze, Proiectare civila / industriala, Management

Oras de lucru: Bucuresti, Ploiesti

Nivel Cariera: Senior-Level (> 5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.07.2009 - prezent

Departament: productie

Titlu Job: manager proiect

Responsabilitati:

Responsabil cu producția de mobilier pe comanda sau serie.
Analiza, înțelegerea si prelucrarea proiectelor.
Realizarea măsurătorilor in spațiu.
Simularea proiectului in Autocad, format 3D.
Propunerea de amenajare cu mobilier a spațiului conform soluțiilor tehnice si de design stabilite de designeri/arhitecți conform cerințelor clienților.
Pregătirea si organizarea planurilor de activitate in cadrul proiectelor si asigurarea resurselor necesare pentru atingerea obiectivelor.
Realizarea ofertelor de preț.
Negocierea contractelor.
Lansarea de comenzi către furnizori si urmărirea derulării acestora.
Coordonarea eficientă a tuturor activităților proiectelor in vederea atingerii obiectivelor stabilite la cele mai înalte standarde de calitate.
Menținerea permanentă a relației cu clienții existenți și dezvoltarea unei relații de afaceri cu cei noi.

studii

Facultati:

2005 - 2009 Liceu / Școală profesională: Matematică - informatică intensiv la Colegiul National Alexandru Ioan Cuza din Ploiești.

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles