Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 23.11.1958

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:01.05.1980

Stagiu militar: da

obiectiv

Departament: Constructii / Instalatii, Administrativ / Logistica, Achizitii

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Manager / Executiv

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.01.2012 - prezent

Departament: constructii / instalatii

Titlu Job: manager de proiect

Responsabilitati:

Manger de proiect pentru contractele finantate din fonduri europene, pe relatia OI si AM din Ministerul mediului-AM POS MEDIU.

Realizari:

Manager de proiect pentru: "Reabilitare si extindere retele de apa si canalizare, inclusiv statii de pompare apa uzata in localitatile Ciorogarla, Cornetu si Domnesti". "Reabilitare si extindere retele de apa si canalizare, inclusiv statii de pompare apa uzata in localitatea Cernica". "Reabilitare si extindere retele de apa si canalizare, inclusiv statii de pompare apa uzata in localitatea Pantelimon".

01.09.2003 - 03.01.2012

Titlu Job: sef birou investitii zone verzi

studii

Facultati:

Facultatea de Utilaj Tehnologic pentru Constructii

Premii

Diploma de Manager de proiect
Curs Managementul Calitatii
Curs Management Strategic
Autorizatie Operator RSVTI-ISCIR

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles