de ani Fără Frică...

Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 08.02.1995

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:17.03.2014

Stagiu militar: da

obiectiv

Spirit de echipa: am experienta muncii in echipa inca din liceu, cand am participat la diversele activitati practice sau concursuri. Sociabilitate si atitudine pozitiva. Abilitati de argumentare si persuasiune. Eficienta interpersonala. Adaptabilitate la orice situatie si initiativa. Capacitatea de relationare si lucru in echipa. Capacitate de asimilare rapida a infromatiilor. Flexibilitate, spontaneitate si orientarea catre persoana cu care interactionez. Sunt dispus la lucru peste program pentru a-mi indeplini sarcinile. Cunosc bine si utilizez programele Microfsoft Office: Word, Excel, PowerPoint, Acces s.a; Am cunostinte despre intretinerea bazeor de date, prezentari, utilizare internet, posta electronica etc. Competente dobandite dupa cursul de ECDL complet 5.0 – 7 module. Sunt o persoana responsabila, serioasa, ambitioasa, comunicativa, cu un spirt de atentie distributiv, rezistenta la stres, optimista si cu putere de munca

Salariu: 1.998,00 USD / luna

Tip job: Part time, Full time

Departament: Imobiliare, Relatii publice, Office / Back-office / Secretariat, Marketing, Publicitate, Relatii clienti / Call center, Protectia mediului, Traduceri, Banci, Management

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.03.2017 - 31.07.2017

Departament: vanzari

Titlu Job: lucrator comercial

Responsabilitati:

Companie specializată în distribuţia şi comercializarea unei game diverse de produse reprezentantive pentru cele mai renumite case producătoare de băuturi alcoolice, ţigarete, dulciuri, parfumerie, produse cosmetice şi accesorii, companie care operează activităţile duty free-ului de pe aeroportul din Otopeni.

studii

Facultati:

2016 - prezent Facultate: Management la Universitatea Hyperion din Bucuresti.

Premii

Traininguri
Jul 2018 - Aug 2018: MASINEXPORT TRADING S.A
Compania actioneaza pe baza de contracte de comision pentru export/livrari intracomunitare –import/achizitii intracomunitare, contracte de reprezentanta, intermediere sau contracte de vanzare-cumparare cu furnizorii/clientii interni sau externi, in nume propriu si are ca obiect de activitate principal exportul, importul, cooperarea economica si tehnica internationala, schimburi de marfuri din domeniul industriei romanesti, a constructiilor de masini, masini-unelte, obiective si instalatii-utilaje complexe, linii tehnologice, produse industriale, precum si alte operatiuni de comert exterior cu divere marfuri din productia autohtona si/sau import. - urmarirea derularii contractelor externe existente in portofoliu pentru asigurarea activitatii curente, incepand de la ofertare, primire comanda, inchiere contracte, facturare, livrare marfa si punerea in functiune a utilajului livrat/achizitionat, functie de etapa in care se afla fiecare operatiune de comert exterior.- corespondenta cu furnizorii, clientii, bancile si tertii implicati in derularea contractului sub supravegherea managerului

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles