Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 27.06.1996

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:24.09.2014

obiectiv

Salariu: nespecificat

Tip job: Part time, Full time

Departament: Relatii publice, Office / Back-office / Secretariat, Publicitate, Administrativ / Logistica, Turism / Hotel staff, Tipografii / Edituri, Traduceri

Oras de lucru: Sibiu, STRAINATATE

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.06.2014 - 31.08.2014

Departament: vanzari

Titlu Job: lucrator comercial/ vânzător

Responsabilitati:

vindeam prajituri și produse din cafea.

studii

Facultati:

2015 - 2018 Facultate: FILOLOGIE, Litere Română-Engleză la ULBS Facultatea de litere și arte din Sibiu.
2011 - 2015 Liceu / Școală profesională: Turism și alimentație la Colegiul Tehnic Cibinium din sibiu.

Premii

Voluntariat
Jun 2017 - Jun 2017: LIGA STUDENȚILOR FACULTĂȚII DE LITERE ȘI ARTE
Evenimentul a fost desfășurat cu ocazia zilei de ”1 iunie-Ziua Copilului” unde am avut ateliare de creație, artă și dans, eu am ajutat grupurile de copii la atelierul de creație, unde copii au avut oportunitatea să facă felicitări, desene, globuri și diferite figurine din hârtie.
Sep 2011 - Sep 2011: LET`S DO IT ROMANIA!
Acest voluntariat s-a desfășurat în 24 septembrie de ziua națională a curățeniei unde m-am implicat să curăț zona Pălținișului de deșeuri împreună cu alți voluntari pentru a avea o țară mai curată și cu mai puțină poluare.
Traininguri
Jun 2013 - Jun 2013: AISEC The School of Values
Cursul a durat 2 săptămâni și m-a ajutat să îmi imbunătățesc abilitățile de prezentare, de vorbire în fața unui public și de comunicare în limba engleză.
Premii si Distinctii
May 2013: Premiul I la Concursul de Știință și Tehnică ”Florin Vasilescu” Călărași 17 mai 2013 pentru proiectul ”Turist 112”.

Certificari
Sep 2011 - Jun 2015: Certificat de Competențe digitale
Pe parcursul a celor 4 ani de liceu am reușit să obțin un nivel avansat de utilizare a calculatorului.
Hobby-uri
Fitness, Înot, Activități în aer liber, îmi place să citesc, Miscare

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles