Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 27.08.1994

Stagiu militar: da

obiectiv

Numele meu este Bogdan , am varsta de 24 de ani , locuiesc in orasul Botosani . Sunt o persoană dinamică, cu aptitudini foarte bune de comunicare, responsabilă, hotărâtă, interesată în perfecționarea profesională.

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time

Departament: Administrativ / Logistica, Achizitii

Oras de lucru: Suceava, Botosani

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.08.2017 - prezent

Departament: administrativ / logistica

Titlu Job: lucrator comercial /logistica

Responsabilitati:

In calitate de lucrator logistica:

-Descarcarea si incarcarea transpoartelor proprii si ale furnizorilor.
- Verificarea amanuntita a marfii receptionata .
-Contabilizarea stocurilor cat si reglarea acestora .
- Realizarea returilor de furnizor (Operarea avizelor de debit).
-Responsabil direct pentru produsele care urmau sa plece in service , atat ale clientilor cat si ale companiei.
-Comunicarea in permanenta cu departamentul financiar contabil prin platforma outlook.
-Programarea furnizorilor pentru descarcare in functie de prioritatile magazinului.
-Aprovizionarea magazinului cu marfa , pe baza unui bon de comanda realizat de catre sectoarele comerciale.

In calitate de lucrator comercial:

- Acordare suport si consultanta clientilor in magazin
- monitorizare stocuri, stabilire necesar marfa, urmarire termene de expirare produse din magazin
- receptia cantitativa si calitativa a produselor
- aranjarea produselor la raft, etichetarea lor cu preturi
- promovarea produselor din magazin
- intretinerea aspectului magazinului
-realizarea targetelor de vanzari

studii

Facultati:

2009 - 2013 Liceu / Școală profesională: Servicii la Colegiul Economic "Octav Onicescu " din Botosani.

Premii

Calificari
Dec 2017: Autorizatie Motostivuitorist ISCIR

Jun 2013: Certificat "Tehnician Activitati Economice si Servicii"

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles