Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 20.10.1985

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:03.07.2007

obiectiv

Sant o persoana dinamica si duc totul pana la capat nu imi plac lucrurile facute pe jumatate si ordinea si disciplina e o priorioritate

Beneficii: Asigurare medicala si pensie

Tip job: Full time

Departament: Asigurari, Juridic, Relatii publice, Administrativ / Logistica, Relatii clienti / Call center, Traduceri, Financiar / Contabilitate, Banci

Oras de lucru: Cluj-Napoca, Oradea, Zalau

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

23.01.2007 - prezent

Departament: banci

Titlu Job: legal team service

Responsabilitati:

Cea mai mare din responsabilitatile mele este faptul ca trebuie sa am grija ca dosarul sa aiba toate documentele legale si de care este nevoie pt a se aproba imprumutul iar daca documenteel sant lipsa sa incerc sa intru in contact cu clientul sa faca rost cat mai repede de acele documente si din momentul ce dosarul e complet sa il semnez sa iau legatura cu avocatul si sa incerc sa fac un meeting intre client si avocat pt a semna aplicatia pt imrpumut.

Realizari:

Deoarece fac parte din echipa legala trebuie sa grabesc cat se poate de repede dosarele sa le trimit la avocati si la clientzi ca acestia sa fie informati si sa fie in legatura zi de zi cu ce se intampla iar daca este envoie de documente sa iau legatura si sa dau sfaturi clientilor cum trebuie sa actioneze pt a recupera acele documente cat mai repede si sa ajunga sa incheie sedinta cu avoatul in care trebuie sa semneze aplicatia pt imprumut cat mai repede.Fiecare clinet care trece de agentul de sales trebuie sa ia legatura cu mine pt a incerca sa mearga mai departe si daca sant interesati sa aranjeze sedinta cu avocatul.E foarte important ca toate documentele sa fie in regula inainte ca clientul sa vada avocatul si orice imprumut impotriva casei sa fie justificat inainte.

studii

Facultati in straiatate

Institutul bancherilor cu 6 examene pe an din Asigurari de viata,pensi, asap

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles