Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 05.07.1982

obiectiv

Salariu: 500,00 USD / luna

Beneficii: bonuri de masa ,asigurare

Tip job: Full time

Departament: Vanzari, Marketing, Altele, Telecomunicatii, Relatii clienti / Call center, Banci

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.02.2002 - prezent

Departament: altele

Titlu Job: lucrator comercial(casier)

Responsabilitati:

Comercializarea articolelor , contact cu clientii , casiera , receptionarea si disrtibutia articolelor de imbracaminte respectiv gestionarea lor , ordinea si curatenia in magazin , asezarea marfii pe raioane,numere si culori,pretuirea marfii,aranjarea depozitului de marfa,aprovizionarea magazinului cu marfa

Realizari:

am initiat persoanele noi in acest domeniu
am contribuit la cresterea vanzarilor de la 50% la 100%

studii

Facultati:

1997-2001 Liceul Industrial "UNIREA",profil- Mecanica Fina
Actualmente am terminat Facultatea de Marketing si Afaceri Economice Internationale, specializarea-Marketing, in cadru Universitatii "SPIRU HARET" Intentionez sa urmez si Masteratul in acelasi domeniu

Activitati extracurriculare

Comunicare\ relationare cu clienti
Putere de convingere
Atitudine prietenoasa
Observarea oportunitatilor
Managementul timpului
Lucru in echipa
Ambitie
Usurinta in a invata lucruri noi
Orientare spre obtinerea de rezultate concrete (transpuse inclusiv in plan financiar) si capacitate de automotivare

Premii

2001-2002 Scoala Postliceala "CRONOS",profil-Secretariat-Birotica
Atestatul Meseriei in domeniul- Mecanica Fina

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20