Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 05.02.1976

obiectiv

Puctuală, spirit de echipă, sociabilă, abilităţi de comunicare, bun coloborator la locul de muncă, eficientă. Mă obişnuiesc repede la locul de muncă şi cu colegii noi, sunt gata să fac tot ce se poate pentru a duce la bun sfârşit ceea ce mi-am propus. Îmi place sp lucrez cu oamenii, să vin în contact cu persoane noi cu gândiri diferite, deoarece întotdeauna ai ce învăţa.

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time

Departament: Medicina umana

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.10.1992 - prezent

Departament: service / reparatii

Titlu Job: lăcătuş mecanic

Responsabilitati:

Lăcătuș mecanic întreținere și reparații: își desfășoară activitatea în ateliere specializate în reparații de mașini unelte, utilaje sau instalații industriale sau în locul în care mașinile unelte, utilajele sau instalațiile industriale lucrează în mod normal și necesită reparații sau revizii pe loc, ca urmare a defectării lor.

studii

Facultati:

2015 - 2018 Colegiu / Studii postliceale: Asistent medical generalist la Şcoala postliceală sanitară HENRI COANDA din Bucureşti. Am efectuat stagiile de practică anuale ca asistent medical în cadrul Spitalului Colentina.
În perioada stagiilor de practică am deprins următoarele cunoştinţe:
- cunoaşterea şi identificarea părţilor componente ale corpului uman şi nivelurilor de organizare anatomică şi fiziologică pe aparate şi sisteme;
- analiza nevoilor fundamentale specifice funcţiei umane;
- stabilirea gradului de autonomie/dependeţă a pacientului;
- pregătirea pacienţilorpentru tehnici şi invetigaţii - evaluarea pacientului după efectuarea tehnicilor şi investigaţiilor;
- identificarea şi administrarea medicamentelor prescrise de medic şi urmărirea evoluţiei după administrarea tratamentelor;
- identificarea etapelor procesului de îngrijire şi aplicarea acestora monitorizând permanent pacientul;
- efectuarea anamnezei şi analizarea manifestărilor (semne şi simptome) cauzate de diferite afecţiuni;
- noţiuni de farmacologie generală;
- structurarea şi prezentarea informaţiilor.
2005 - 2007 Liceu / Școală profesională: uman la Grupul şcolar industrial Dimitrie Gusti din Bucureşti.

Premii

Proiecte
Sep 2018 - Sep 2018: Curs de prim ajutor, organizat de NN

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles