Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 18.08.1995

Stagiu militar: da

obiectiv

Doresc să lucrez într-un mediu pentru profesionist , dinamic , pentru a -mi permite utilizarea de cunoștințe și oportunități de avansare în cadrul companiei .

Salariu: 3.500,00 USD / luna

Tip job: Part time, Full time, Internship / Voluntariat

Departament: Inginerie, IT Software

Oras de lucru: Timisoara

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.07.2015 - prezent

Departament: it software

Titlu Job: junior software developer

Responsabilitati:

Dezvoltarea de aplicații (tools) pentru a eficientiza munca colegilor în diferite situații.

studii

Facultati:

2014 - 2018 Facultate: Automatică și Calculatoare la Universitatea Politehnică Timișoara din Timisoara.
2010 - 2014 Liceu / Școală profesională: Matematică și Informatică Intensiv Informatică la Colegiul Naţional `Preparandia - Dimitrie Ţichindeal' din Arad.

Premii

Proiecte
Jun 2015 - Jun 2015: XOR
Realizarea unui circuit digital în mediul de simulare a circuitelor digitale logice "Multimedia Logic" care criptează și decriptează un text pe baza unei mantise și realizarea operației logice XOR.
Jan 2014 - May 2014: Lucrarea de atestat
Realizarea designu-ului și structurii produsului soft, aplicației software și utilizarea bazelor de date.
Premii si Distinctii
Apr 2014: Mențiune la Olimpiada de Tehnologia Informației , secțiunea , Tehnologia Informației și Comunicațiilor , faza județeană.

Mar 2014: Diplomă de participare Concursul Internațional de Matematică și Informatică " Caius Iacob " Secțiunea Clasa a XII-a - Tehnică Matematică

Mar 2014: Diplomă de participare la Concursul Internațional de Matematică și Informatică " Caius Iacob " Secțiunea Programare - Clasa a XI-a și a XII-a

Mar 2014: Locul al doilea la Concursul Internațional de Matematică și Informatică " Caius Iacob " , secțiunea , Tehnologia Informației , clasa - IX - XII .

May 2013: Diplomă de participare la Olimpiada de Tehnologia Informației , etapa națională .

Mar 2013: Diplomă de participare la Concursul de Matematică și Informatică "Caius Iacob" Secțiunea Tehnologia Informației

Mar 2013: Mențiune la Concursul Internațional de Matematică și Informatică "Caius Iacob"

Mar 2013: Premiul I la Olimpiada de Tehnologia Informației , faza județeană .

May 2011: Mențiune la Informatică- Olimpiada de Informatică , faza județeană.

Jun 2010: Premiul de excelență pentru absolvirea clasei a opta ca șef de promoție.

Certificari
Mar 2013 - Aug 2013: Programul de Educație Antreprenorială
Disciplinele Studiate în cadrul programului de Educație Antreprenorială:
* Antreprenoriat și inovare
* Finanțele și contabilitatea afacerii
* Managementul afacerii
* Comunicare și negociere
* Firma și mediul economic
* Inițiere IT pentru afaceri

În vederea absolvirii Programului de Educație Antreprenorială, am promovat 21 de teste aferente celor 7 discipline și am realizat un proiect aplicativ util în vederea inițierii sau dezvoltării afacerii proprii.
Feb 2013 - Mar 2013: Certificat ECDL Complet
Se confirmă că am promovat cu succes toate modulele necesare pentru a obține: Permisul european de conducere a computerului Complet. Programa ECDL: 5.0
* Concepte de bază ale Tehnologiei Informației
* Utilizarea computerului și organizarea fișierelor
* Editare de text
* Calcul tabelar
* Baze de date
* Prezentări
* Utilizare Internet și poștă electronică
Voluntariat
Feb 2013 - Feb 2013: Direcția Județeană de Sport și Tineret Arad
Ziua internațională a bolilor rare.
Oct 2011 - Oct 2011: Centru Internațional Antidrog și pentru Drepturile Omului. Fundația Pro Prietenia Arad. Inspectoratul Școlar Județean Arad și Centrul de Prevenire, Evaluare și Consiliere Antidrog Arad.
Sincron Antidrog- Între Alb și Negru din Arad.
Hobby-uri
Fotbal,Citit,Bodybuilding,Muzica,Filme

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles