Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 31.05.1990

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:17.07.2008

obiectiv

Imi doresc sa obtin o slujba in cadrul careia sa-mi dovedesc competentele si totodata sa dobandesc noi cunostinte.Imi doresc sa ma remarc prin responsabilitatile pe care mi le asum si prin propria mea munca.

Salariu: nespecificat

Beneficii: Beneficiile dorite constau in dobandirea de noi cunostinte,in capacitatea de a colabora mai bine cu cei din jur si totodata urmaresc sa obtin aprecierea celor din jur pentru ceea ce fac(sa ma remarc si sa nu fiu de ajutor).

Tip job: Full time

Departament: Financiar / Contabilitate, Management

Oras de lucru: Bucuresti, STRAINATATE

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.07.2012 - 30.09.2012

Departament: achizitii

Titlu Job: junior purchasing analyst (intern)

Responsabilitati:

Covering activities for purchasing indirect materials and services; Analysing
and comparing offers, creating electricity consumption forecasts; identifying
new suppliers and purchasing opportunities; liaising with suppliers in order to
ensure that a service or a product is provided on time.

studii

Facultati:

2013 - 2014 Masterat: la din Oslo, Norway.
2012 - 2013 Masterat: la din Bucharest.
2009 - 2012 Facultate: la din Bucharest.

Activitati extracurriculare

Sunt o persoana responsabila,sociabila,respectuoasa si cu simtul umorului.Ma implic in ceea ce fac si urmaresc intotdeauna sa duc la bun sfarsit ceea ce am inceput si de ce nu sa obtin cele mai bune rezultate.

Premii

Curs de terminologie si traducere specializata in limba franceza;
Curs de pregatire didactica; Atestat de Informatica;
Premiul 1 la: "Cercetare Stiintifica -Economie Internationala".
: "Cercetare Stiintifica - Economie Mondiala"
: " Conferinta Internationala- Jean Monnet; Iasi"
Premiul 3: Cercetare Stiintifica- Econometrie

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(mediu,mediu,mediu)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles