Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 20.09.1997

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:18.03.2016

obiectiv

Sunt pe cale să intru în ultimul meu an la Universitatea Politehnica din București, facultatea Transporturi, specializarea Inginerie Electronică și Telecomunicații. Sunt o persoană căreia îi place să interacționeze cu cei din jur, care se adaptează cu ușurință oricărei situații și care se implică în tot ceea ce face. Îmi place să iau parte în diverse activități pentru a îmi dezvolta cât mai multe abilități și pentru a relaționa cu diverși oameni. Doresc să îmi încep cariera în domeniul în care mă pregătesc, investind în dezvoltarea mea profesională și, implicit, în cea a companiei în care voi lucra.

Salariu: 350,00 USD / luna

Tip job: Part time, Practică / Voluntariat

Departament: Internet / e-Commerce, Telecomunicatii, Transport / Distributie, Inginerie, Statistica / Matematica, IT Software, IT Hardware, Auto / Echipamente

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Fara experienta

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.06.2019 - 31.08.2019

Departament: inginerie

Titlu Job: internship proiectare

Responsabilitati:

Avitech ofera solutii in domeniile securitate, protectie la incendiu, automatizari, instalatii electrice si audio-video. Mi-am realizat stagiul de practica in cadrul acestei companii pe departamentul de proiectare unde am folosit AutoCAD pentru vizualizarea și modificarea planurilor a diferite magazine.

studii

Facultati:

2016 - prezent Facultate: Inginerie electronică și telecomunicații la Politehnica din Bucharest.
2012 - 2016 Liceu / Școală profesională: Matematica - Informatica la Liceul Teoretic Mihai Eminescu din Calarasi.

Premii

Proiecte
Feb 2019: Smart Street reDesign
Am participat la workshopul numit Smart Street reDesign, în cadrul căruia am colaborat cu studenți din alte două universități pentru a realiza un plan în vederea reorganizării mobilității și calității spațiilor publice a două artere urbane din zona centrală a Bucureștiului. Am susținut ideile în fața unui juriu și am obținut locul întai.
May 2018: Sesiunea de Comunicări Științifice
Am participat la Sesiunea de Comunicări Științifice din cadrul facultății, unde împreună cu echipa mea am prezentat, în fața unei comisii de profesori, un sistem de avertizare în caz de accident auto.
Certificari
Nov 2018 - Feb 2019: CCNA1 - Routing and Switching - Indroduction to Networks
Am făcut un curs de introducere în rețelistică în urma căruia am obținut un certificat atestat de Cisco.

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles