Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 31.07.1973

obiectiv

Sunt o persoana optimista, vesela , responsabila in ceea ce fac, meticuloasa si altruista,

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time

Departament: Educatie / Training / Arte, Productie, Chimie / Biochimie, Controlul calitatii, Petrol / Gaze

Oras de lucru: Bacau, Onesti, Moinesti

Nivel Cariera: Senior-Level (> 5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.10.1998 - prezent

Departament: inginerie

Titlu Job: inginer tehnolog

Responsabilitati:

Instruire cu privire la prelevarea de probe de apa de injectie si determinarea componentilor: O₂, H₂S dizolvat, CO₂, PH, conductivitate electrica, total hidrocarburi din apa, densitatea, NaCl.Calculul cantitatilor de chimicale necesare pentru atingerea dozei optime zona Zemes.Delegatii chimicale zona Zemes.Programe camioane chimicale Zemes.Monitorizare stocuri chimicale in microdepozit si verificare existenta comenzi de aprovizionare.Raport cheltuilor chimicale lunare zona Zemes.Repostari cheltuilor chimicale lunare pe sonde si parcuri zona Zemes.Calcul bugetul de cheltuieli chimicale pe sectoare de productie Zemes.Monitorizare si analiza introducere in PIMMS a informatiilor referitoare la consumurile de chimicale.Urmarire si realizare tichete PIMMS chimicale.Trimitere probe fluide si comenzi catre ICPT Campina.Monitorizare rapoarte ICPT . Raportul KPI - eficienta procese chimice- pe sectoare zona Zemes.

studii

Facultati:

1993 - 1998 Facultate: Chimie industriala la Universitatea Gheorghe Asachi iasi din Iasi.

Premii

Voluntariat
Sep 2018 - Sep 2018: Asociatia Activ .
Competitia de MountainBike -I Wheel for Moinesti -Zemes,editia VII din 15 .09.2018,organizata de Asociatia Activ .
Traininguri
Apr 2012 - Apr 2012: Managementul Calitatii seminar-Moinesti

Apr 2011 - Apr 2011: "Course / SAP -Resurse -umane/ Location:Moinesti Curs / Activitate / Localitate:"

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles